Nejmladší atleti bojovali v Plzni

V pátek 20. června se na Plzeňském atletickém stadionu na Petříně utkali žáci v atletické soutěži družstev. Na programu byly soutěže v hodu míčkem, skoku dalekém, běhu na 60 a 400 m a v překážkovém běhu.

Své zastoupení v něm měli i nejmladší sušičtí atleti a atletky. Družstvo ve složení Michaela Míčková, Magdalena Párecká, Julie Potužáková, Zuzana Pavelcová, Kristýna Tykalová, Emilka Pokorná, Matěj Kyrál, Martin Beneš, David Jaroš a Václav Tykal rozhodně žádnou ostudu neudělalo, závodníci i přes nepřízeň počasí bojovali statečně. Michaela Míčková dokonce ve své kategorii obsadila celkově třetí místo.

Trenér atletických nadějí Jan Prášek k výkonu svých svěřenců řekl: „ Opět jsme zaznamenali kvalitní výsledek, opět s medailí Míši Míčkové, a s dalším pěknými umístěními do desítky. Sice nám dvakrát počasí přerušilo závody, ale jinak vše v pořádku. Naše účast byla trochu skromnější, protože zasáhly nemoci a jiné kroužky (plavání, zpívání), ale zbylá část družstva byla i tak výborná.“