Nedělní zápasy sušických fotbalistů

24. kolo krajského přeboru svedlo k utkání na sušické trávě dva nováčky. S domácím áčkem se utkal výběr Lub. Při podzimním utkání byli úspěšnější sušičtí a tento scénář se opakoval i nyní. Už od počátku domácí jasně dominovali a tuto svou převahu zúročili už v 5 minutě. V průběhu první půle následovaly další dva góly a poločasové skóre 3:0 bylo jen slabým vyjádřením obrazu hry.

Po poločase se lubští dvěma slepenými góly ještě pokusili zvrátit průběh zápasu, ale sušičtí fotbalisté v čele se Szedmákem – který zaznamenal hattrick, nepřipustili žádnou změnu a tak všechny body í v jarním utkání těchto týmů zůstaly v Sušici.

SUŠICE – LUBY 5 : 2 (3 : 0)

Branky: 5.,53. a 83. Szedmák Jakub, 15. a 41. Kočí Radek – 60. vlastní, 63. Kostolanský.

Rozhodčí Kastl, Cihlář Jan a Petržilka Jiří

ŽK 1 : 1, 200 diváků

V okresním přeboru se sušická rezerva utkala s dosavadním lídrem, celkem Horažďovice B. Sušičtí se prvního celku tabulky nezalekli a nakonec jen těsně podlehli 4:3.

FK HORAŽĎOVICE „B“ – TJ SUŠICE „B“ 4 : 3 (0 : 2)

Branky: 54., 64., 88. (PK) Nauš Josef , 62. Forman Michael – 17. Chmelík Petr, 27. Tonner Miroslav, 67. Varga Imrich

Rozhodčí : Koura Radim; ŽK :3:3;   Diváků : 50.