atletika

Obrovský úspěch sušické atlet(i)ky

Na Mistrovství ČR mužů i žen na dráze , které se uskutečnilo o víkendu 14.6. – 15. 6. v Táboře, zaznamenala sušická atletika další z výrazných úspěchů.

V závodě na 800 m se na třetím místě umístila sušická odchovankyně Martina Brejchová v čase 2,14.57.

Nejlepší české půlkařky sice startovaly na jiných mítincích, ale to rozhodně nijak nesnižuje výkon Martiny. Ve vyrovnaném finále nakonec zvítězila Eliška Kutrová, když v cílové rovince překonala svou kolegyni z Olympu Brno Olgu Potůčkovou. Sušická závodnice Martina Brejchová ve skvělém finiši doběhla jako třetí a díky ní se sušická atletika zapisuje do republikových tabulek.

Více informací o závodění Martiny Brejchové najdete na webu věnovaném její atletické dráze.