Díky za Wabiho!

„Ráda bych poděkovala pořadatelům koncertu Wabiho Daňka, který se konal na vimperském zámku minulou sobotu. Nelitovali jsme, že jsme se vypravili z Budějovic  – atmosféra byla  úžasná a Standa jako vždy perfektní. Jeho kolega Miloš Dvořáček, který s ním hraje už léta,  byl také úžasný a jak říkal Wabi po jeho exhibici připomínající pohřební písně indiánů  🙂 , že už mu “ takhle umírá“ třináct let, tak my jm přejeme, ať spolu tahle dvojka dlouho vydrží!

Patříme ke „střední generaci“ a  Wabiho písničky jsou pro nás srdeční záležitost, tak jsme rádi, že jsme mohli  v jeho společnosti strávit hezký večer na vimperském zámku. Doufáme, že se zámek podaří neustále vylepšovat, aby se tam mohlo pořádat víc takových  akcí v důstojném prostředí!“

Jana  a Pavel P., České Budějovice

 

img 8516

 

Děkujeme za  zaslání příspěvku, který  rádi zveřejňujeme a poděkování tímto předáváme pořadatelům. Pozitivních ohlasů bylo na místě více než 300, stejně jako účastníků. Koncert léta se podaři k radosti všech. Počasí na jedničku, občerstvení a pitný režim zajištěny, Wabi  a Miloš sršeli humorem a odvedli jako vždy profesionální výkon.

logo šumavaDoplňujeme, že letní koncert Wabiho Daňka ve Vimperku  se uskutečnil v režii  vimperského muzea, finančně jej zajistil MUDr. Marek Matoušek, tvůrce www.sumava.eu.    Výtěžek ze vstupného bude využit na další akce pořádané vimperským muzeem.

 

 

 

 

Snímky ze sobotního koncertu najdete ve  FOTOGALERII

-as-