Republikové finále McDonald´s Cup

Republikové finále McDonald´s Cup

 

V Ústí nad Labem se ve dnech 29.-30. května konalo celostátní kolo turnaje v kopané žáků 4.-5. tříd McDonald´s Cup. Turnaje, který má 21. letou tradici, se každoročně účastní kolem 4000 týmů škol celé naší republiky. Nejlepších 16 – vítězů krajských kol, bojuje na závěrečném turnaji o celkové vítězství. Již podruhé se žákům naší školy podařilo dostat do závěrečného kola tohoto turnaje. Mezi týmy, které jsou z drtivé většiny tvořeny sportovními školami ligových fotbalových týmů, si ani letos nevedli špatně žáci naší školy, kteří po 8. místě z Ostravy před dvěma roky tentokráte obsadili v silné konkurenci celkové 12. místo.

 

Tým ve složení D. Kouřim, Š. Kouřim, P. Wolf, M. Matheisl, V. Havlan, A. Sedláček, T. Vondráček, J. Vodřich, D. Tongel, K. Ambrož a M. Čech, vedený Mgr. K. Novým a V. Havlanem zaslouží poděkování za velmi dobrou reprezentaci města, okresu i kraje. Velký podíl na tomto výsledku mají i trenéři mládežnických týmů TJ Šumavan Vimperk, takže i jim patří velký dík.

 

Mgr. Jan Líkař a Mgr. Karel Nový učitelé TV  

 

 

{gallery}vimperk/2018/06_cerven/zs_finale_mekac{/gallery}

 

{jcomments off}