Starostka s neúnavnou energií Ženou regionu 2012

PR: Soutěž Žena regionu je vyhlašována od roku 2009 a je určena pro všechny ženy, se kterými se denně potkáváme a které mnohdy dosahují jedinečných výsledků nejen ve své profesi, ale aktivně se podílejí i na veřejném životě, tvoří hodnoty, které obohacují náš život a nezřídka ještě při tom všem zvládají péči o rodinu. Většinou se však o nich, kromě úzkého okruhu přátel a rodiny nemluví.

 

Ženou regionu v Jihočeském kraji se pro rok 2012 stala starostka Volar Martina Pospíšilová. Pracovitost a umění řešit věci na rovinu – to jsou dvě vlastnosti, které porota na starostce nejvíce ocenila. Vyhlašovatelka soutěže Denisa Kalivodová řekla při slavnostním předávání ocenění v pražském hotelu Ambassador o Martině Pospíšilové, že je to žena s neúnavnou energií, která pro svůj region udělala strašně moc věcí a dokáže region propagovat v celé České republice.

 

 

Malá vizitka Martiny Pospíšilové:

 

Od roku 2006 – starostka města Volary

 

Společenské funkce:
– členka Svazu obcí NP Šumava a Rady NP Šumava
– přísedící Okresního soudu v Prachaticích

 

Zájmy:
– reiky, masérství, alternativní medicína
– kreslení, kaligrafie
– sbírka starých krásných věcí našich předků

 

Martina Pospíšilová přijala kandidaturu do krajských voleb za stranu Jihočeši2012:

 

Vážení voliči,
důležitým momentem pro nastávající volby do krajského zastupitelstva je, přečíst si jména kandidátů naší kandidátní listiny Jihočeši 2012. Jedná se o jednotlivce, kteří tvoří Jižní Čechy.

 

Ano, to je skutečnost, která mě oslovila „s touto partou lidí” kandidovat. Jde o jedince, kteří znají problémy každého z nás.

 

Jde o jedince, kteří se každodenně potkávají s problémy jednotlivých regionů.

 

Problémy jednotlivých měst a obcí. Jednotlivých lidí. Měst, obcí a jejich jednotlivých lidí, které tvoří Jižní Čechy. Problémy, kterými se chceme zabývat. Kterých se nebojíme a ani neštítíme. Problémy, kterým chceme dát pravé jméno. A tím je začít řešit.

 

Ať už se jedná o zdravotnictví, bytový fond, školství, bezpečnost a pořádek, infrastrukturu, sport a kulturu, představení a hlavně zviditelnění téměř zapomenutých obcí.

 

Jde o lidi, kteří mají jeden jediný cíl. Sloučit jednotlivé regiony v jeden dobře fungující kraj.

 

Vážení voliči,

 

nám kandidátům „Jihočeši 2012″ jde o jediné. Pokrýt širokou paletu potřeb vás Jihočechů.

 

A protože se snažím stále prokazovat schopnost domluvy, rychlou orientaci ve všech oblastech rozvoje a potřeb našeho města, s pochopením a lidským přístupem řešit záležitosti svých spoluobčanů, chci být, právě za vás, posilou Jihočechů 2012.

 

Pokud cítíte, že se Volary změnily k lepšímu, dejte nám možnost v naší práci pokračovat v rámci celých Jižních Čech.

 

Fotografie z vyhlášení, zdroj: ct24.cz

Slavnostní vyhlášení v Praze

Slavnostní vyhlášení v Praze

Slavnostní vyhlášení v Praze

 

 (PR)