Sumava.eu se dere na špičku

10 000 – tolik návštěvníků si oblíbilo facebookovou skupinu www.sumava.eu měsíc od spuštění jeho inovovaných sekcí. Stává se tak jedním z nejnavštěvovanějších informačních portálů Šumavy.

 

Aktuální zpravodajství, publicistika, jedinečná síť webkamer, počasí, kultura, unikátní záběry renomovaných fotografů a mnoho dalšího nabízí v ucelené podobě dosud zapojená města – Sušice, Vimperk, Prachatice, Čkyně, Kubova Huť, Volary a Zdíkov. Zájem o připojení se k sumava.eu projevují i další starostové, města a místa Šumavy na obou stranách hranice, která chtějí být vidět a oslovit co nejvíce lidí.

 

Dokážeme to díky vám

„Jsem rád, že jsme dokázali nabídnout natolik atraktivní novinku, že se s ní aktivně ztotožnilo za poměrně krátkou dobu už více než deset tisíc uživatelů. O tom, že jsme se vydali správným směrem svědčí i doslova raketový nárůst počtu aktivních příznivců sociální sítě Facebook. Sáhli jsme po moderním vzhledu webových stránek, který si mohou návštěvníci jednoduše přizpůsobit podle toho, jaké informace preferují. I když zpočátku byly změny přijímány s rozpaky, tak nyní už se s vyloženě negativním hodnocením setkáváme jen minimálně. Naopak výrazně převažují kladné odezvy. Na ohlasy, tipy i náměty návštěvníků našich stránek reagujeme neustálým vývojem a postupným vylepšováním. Tímto našim čtenářům děkuji za celý tým, který sumava.eu připravuje, za jejich přízeň i aktivitu a věřím, že současný nárůst spokojených ‘čtenářů’ udržíme. Připravujeme další novinky, které zvýší komfort uživatele a rozšíří možnosti využití sumava.eu,” komentuje úspěšný start zakladatel projektu MUDr. Marek Matoušek.

 

Portál www.sumava.eu připravuje za podpory špičkové technologie tým nadšených zpravodajců, meteorologů, reportérů, fotografů a spolupracovníků z řad milovníků Šumavy, lokálních patriotů, tvůrčích osobností veřejného života atd. Každý z nich má svou hlavní, mnohdy na hony vzdálenou, profesi a sumava.eu věnují většinu svého volného času.

 

Sumava.eu je ale především VÁŠ informační a obrazový portál, pomáháte jej díky svým poznatkům a reakcím formovat, naplňovat. Patří vám stejný dík jako celému týmu, který představy o jeho podobě realizuje.

 

 

Chcete se stát členem desetitisícového fanclubu Šumavy na sociálních sítích? Podpořte naši snahu představit krásnou Šumavu! Přidejte si facebookovou stránku Šumava.eu mezi oblíbené!

 

 

(red)

 

 

Co také zaznamenaly webkamery portálu sumava.eu:

 

{gallery}vimperk/2012/rijen2012/best_kamery/{/gallery}

 

Malá ochutnávka fotografických příspěvků (mezi pravidelné přispěvovatele patří Vladislav Hošek, Jan Tláskal, Vladan Strejc, Jan Kalista, Lenka Dušková, Ivo Rolčík, Daniel Hakl, Martin Lazarovič, Jan Šťastný):

 

{gallery}vimperk/2012/rijen2012/best_foto/{/gallery}