Největší sál v okrese hostí po delší odmlce koncert

V největším sále v prachatickém okrese, v KD Cihelna, se po delším čase opět uskuteční hudební koncert. Původně tomu tak nemělo být, ale protože kapacita plánovaného dějiště koncertu, Clubu Calypso, nepostačovala, posouvá se sobotní dvojkoncert legendárních Turba a Keksu o patro výše.

 

Po letních vyprodaných koncertech se managementy kapel rozhodly uspořádat společné turné 2012. TURBO + KEKS. Legend tour 2012 startuje v listopadu 2012 a 29. 11. se uskuteční tento koncert v pražském Retro Music Hall. Těštit se tak můžete na večery plné energie a největších hitů obou kapel!

 

Co si kapela Turbo pro své vimperské posluchače připravila, nám prozradil zpěvák a kytarista Turba Míra Chrástka, rodák z Prachatic.

 

Na co se návštěvníci koncertu můžou těšit?

 

Určitě se mají nač těšit. Přivezeme skvělou aparaturu s našlapaným zvukem, bezva světelný park. Zahrajeme všechy notoricky známé hity jako je Hráč, Chtěl jsem mít, Díky já jdu dál…ale i pecky z nového CD.

 

Budou převažovat staré či nové písničky?

 

Repertoár a samotný playlist se snažíme mít dobře vyvážený, aby si přišel na své každý posluchač. Staré hity nesmí chybět… A přitom zahrajeme novinky z nového CD Žár, koncert dostane příjemné osvěžení a přitáhne pozornost publika,  co se těšili na nové CD.

 

 

Vstupenky v předprodeji o víkendech v CALYPSU, v clubu HROZEN Prachatice a nonstop v baru DESPERÁDO Vimperk za pouhých 240,-

 

turbo propagace