Sušičtí oplatili porážku Horažďovicím

Do utkání vstoupili lépe hosté ze Sušice. V třetí minutě vstřelil branku Holý po pěkné kombinaci s Korálem. To ale bylo ze strany sušických v první třetině vše. Horažďovičtí čtyřmi brankami skóre otočili a 27. minutě zápasu vedli už 4:1.

Zvrat začal ve 28. minutě, kdy Petera ve vlastním oslabení snížil. Hráči TJ Sušice od této chvíle na ledě dominovali. Skóre svými třemi brankami v řadě otočil Korál a v 50. minutě šestou branku přidal opět Petera. Domácí stačili v 60. minutě v přesilovce pouze korigovat na konečných 5:6.

Sušickým se podařilo Horažďovicím dokonale oplatit porážku z předchozího společného zápasu, kdy naopak oni vedli 4:1 a zápas nakonec prohráli 5:6.

HC Horažďovice : TJ Sušice 5:6 (3:1,1:2,1:3)

Branky (Asistence): 3´ Holý (Korál), 28´Petera (Skuhra), 32´Korál (Petera), 43´Korál (Broža),

48´Korál, 50´Petera (Košvanec).

Sestava: Šlais (Skolek) – Rendl, Skuhra, Blažek, Lejsek, Myslík – Broža, Košvanec, Holý, Korál, Vachoušek, Petera, Kutil.