Sušice jede na vítězné vlně

hokej logo aktual

Sušičtí hokejisté odehráli 13.kolo Okresního přeboru v Klatovech s týmem Start Luby.

Utkání se od začátku vyvíjelo lépe pro hosty. Na první branku se sice čekalo až do 14. minuty, kdy Ryšavý prostřelil lubského brankáře. Hned o minutu později Broža a za další čtyři minuty opět Broža posunul sušické do tříbrankového vedení. Domácí ale ještě čtyři vteřiny před koncem první třetiny v přesilovce stačili snížit.

Druhá třetina působila vyrovnanějším dojmem. Domácí zlepšili bruslení a vytvořili si několik šancí. Dobře chytající Skolek v brance Sušice, ale své spoluhráče podržel. Naopak ve 26. minutě sušický Holý a v 33. minutě Korál navýšili skóre už na 1:5. Lubští se ale ještě jednou radovali, když   za záda sušického gólmana zapadlo šťastné nahození kotouče z velkého úhlu domácím útočníkem. Po druhé třetině byl stav 2:5 ve prospěch hráčů TJ Sušice.

Třetí třetina již nepřinesla nic zajímavého kromě několika vyloučení na obou stranách. Domácí se již k náporu nenadechli a utkání dohráli bez většího nasazení. Za Sušici ještě stav v 50. minutě vylepšil Šašek, když zužitkoval pěknou přihrávku od Fedora.

hokej vlna

HC Start Luby : TJ Sušice 2:6 (1:3,1:2,0:1)

Branky (Asistence):14´Ryšavý(Lejsek), 15´Broža(Holý), 19´Broža, 27´Holý(Korál),
33´Korál(Lejsek), 50´Šašek(Fedor).
Sestava:Skolek – Skuhra, Šmrha, Lejsek, Myslík, Blažek, Rendl – Ryšavý, Košvanec, Vávr
ů, Holý, Fedor, Korál, Broža, Šašek, Vachoušek.

TJ Sušice má další víkend volno a potom odehrají dva zápasy a to 7.2. a 14.2. vždy od 16 hod na domácím ledě v Sušici.