Dnes představujeme MARTINKU

logosnn

Letošní Koncert Šumavy na nohou, který se uskuteční 9. 7. 2016 v KD Cihelna Vimperk, je pro Martinku, Rozálku, Daníka, Kubíka a Vládíka. Hlavním hostem večera bude Ewa Farna, kterou doprovodí kapely When It Rains ze Strakonic a prachatičtí Lucky Brew.

Letos bude podporováno pět dětí ze Šumavy i širokého okolí. Děti jsou ze Čkyně, Horšovského Týna, Chluman, Klatov a Vimperka. Rodiče dětí se spolku přihlásili na základě výzvy, se kterou spolek oslovil praktické školy, mimoškolní zařízení i úřady práce spolupracující s lidmi a s děti s⁠ postižením, aby předali rodičům a opatrovníkům dětí a lidí se 3. a 4. stupněm zdravotního postižení informace o jeho činnosti a ochotě pomoci právě jim.

 

 

otevřená srdceDNES VÁM PŘEDSTAVUJEME:  MARTINKU

 

 SNN Martinka predstaveni

 

Dvacetileté Martince diagnostikovali lékaři ve třech měsících dětskou mozkovou obrnu. Od dvanácti let, kdy udělala Martinka první krůček, překonává krátké vzdálenosti pomocí hůlky a druhé osoby, na dlouhé vzdálenosti je odkázána na invalidní vozík. Ačkoliv Martinka nemluví, velmi dobře vnímá svět kolem sebe a reaguje na něj.

 

Martinka ráda plave a jezdí autem a její rodina si pro ni přeje druhý vozík

Martinka je výborná plavkyně, plave zejména pod vodou, pod kterou vydrží bez nadechnutí nejdéle z celé rodiny! Velice si také užívá jízdu autem, problémy jí nedělají ani několikahodinové cesty. Taková cesta k moři je pro ni tedy velkou odměnou – zahrnuje jak dlouhou cestu autem, tak následně i oblíbené plavání v moři. Rodiče Martinky se snaží, aby mohla vést i přes své postižení co nejrozmanitější život. Za peníze ze sbírky by proto pořídili ještě jeden manuální vozík, který by jim ušetřil spousty času a námahy při přenášení vozíku z auta domů a zpět.

 

>>>DOKÁŽEME TO SPOLEČNĚ?<<<

 

 snn martinka2

 

 

PODPORA NA HITHIT.CZ

 

Další novinkou je možnost pomoci členům spolku se samotným uspořádáním koncertu. Tím, že samotný výtěžek z prodaných vstupenek, jde do veřejné sbírky, nemohou si organizátoři nechat žádné peníze na samotné pořádání koncertu. Všichni, kteří činnosti Šumavy na nohou fandí, se mohou stát sponzorem KONCERTU.

 

SNN 2016 deti spolecna

 

“Děti 2016”

 

 

 

Zatím jsme díky vám získali:

 

>>>KLIKNI PRO AKTUÁLNI INFORMACI O STAVU KONTA<<<

 

 

 

Kampaň na www.hithit.cz, jejímž cílem je získat mezi drobnými podporovateli 65.000 Kč. běží do 6. června. V této době stačí jít na www.hithit.cz, vyhledat projekt Šumava na nohou a⁠ přispět na něj jakoukoli částkou. Veškeré informace jak přispět a pomoci tak uspořádat koncert, se dozvíte na zmíněných stránkách.

 

 

 

 

banner ewa

 

 

VSTUPENKY

Novinkou proti loňskému roku je, že vstupenky lze koupit online na www.ticketon.cz, kde jednoduše zadáte do vyhledávače Šumava na nohou. Fyzicky jsou k dostání ve Vimperku –⁠ v⁠ Trafice U jelena, na baru v KD Cihelna a Městském kulturním středisku. Máte-li blízko do Prachatic nebo do Strakonic, koupíte si je i v tamních Infocentrech.

 

QR kód, který vás přesměruje na online předprodej vstupenek na Šumavu na nohou 2016:

static qr code without logo


 

otevřená srdceZítrase seznámíte s:   ROZÁLKOU

snn rozalka1

 

snn deti kolaz

 

 

Celkový rozpočet Koncertu bude zhruba 270.000 Kč. Prostředky na něj získává Šumava na nohou od sponzorů – malých i větších, od města Vimperk i okolních měst a obcí a také žádá o podporu Jihočeský kraj a různé další nadace. Pilířem činnosti spolku přitom zůstává několik jednoduchých zásad. Členové nemají z činnosti spolku žádný hmotný ani finanční osobní prospěch. Chtějí ostatním poskytovat možnost, jak pomoci druhým a ještě se přitom bavit.

Je na každém z nás, jestli se rozhodneme podpořit Koncert, nebo si koupíme lístek a půjdeme se na Koncert podívat. Ale obojí má určitě smysl, každá pomoc se počítá.

SNN2016 letak sponzori A5 web1

O všech aktivitách Šumavy na nohou vás budeme pravidelně informovat.

logosnn              otevřená srdce logo šumava

{jcomments off}