Prázdninová Stezka odvahy 2022

 

Prázdninová Stezka odvahy 2022

 

 

       I letos byl ve vimperském arboretu rej strašidel. Bát se přišlo dohromady téměř 300 malých a velkých dětí. Spolu s rodiči vytvořili skvělou atmosféru, ve které uběhlo čekání v dlouhé frontě snad i příjemně. S tím nám pomáhali i vimperští hasiči, skákací hrad Jiřího Peška zajištěný firmou Stavby Šumava a šermířský spolek Artego.

 

      Za náš spolek Vimpersko mnohokrát děkujeme všem, kdo nám pomáhali v areálu letního kina nebo v něm zajišťovali občerstvení a doprovodný program. Jde o už zmíněné Artego, vimperské hasičky a hasiče z SDH Vimperk a na místě hrál a celou akcí nás slovem provedl DJ Juráš.

 

      Díky patří také všem, kdo zajišťovali občerstvení. Jde Ivetu Lahovcovou a její pojízdnou kavárnu, čaj dodal hotel Zlatá Hvězda a vodu vimperský ČEVAK. Pomáhaly nám Vlasta Komrsková, Marcela Budínská, Světlana Ferková, Jarka Jandová, Alena Martínková, Eva Říhová, Liduška Stejskalová, Lenka Dutková a dětem na obličej malovala Mária Vacíková. Plakáty nám roznesly a moc nám tím pomohly Jana Matějčková s vnučkou Terezkou.

 

       Za technickou podporu děkujeme celému Městskému kulturnímu středisku a hlavně Petru Moravcovi. Prvky na stezce postavili Šárka Janásková, Verča Budínská, Jarda Chalupský a Jirka Vávra starší. Stany i prvky na stezce stavěli a skládali i Petr Bělík a Ivan Strašil. Finančně nás podpořila společnost STARNET.

 

       Nikdo by se na stezce nebál bez našich neuvěřitelně strašně hrozných malých i velkých strašidel. Proto bychom chtěli poděkovat Martince a Matějovi Bělíkovým, Lukáši Blaschkovi, Veronice Budínské a Janu Královi i Hračkám U Krtečka, Elišce a Martinovi Častovým a Láďovi Novákovi, Lukáši, Danovi a Vláďovi Patilovi, Sáře Beckové, Verče Jirušové, Marušce Jakšové a Míše i Jirkovi a Honzovi Zídkovým a Sašovi Abmanovi.

 

       Děkujeme i Milanovi Peškovi za fotky a Městu Vimperk za finanční podporu. Letos se do kouzelného lesa v arboretu vydalo téměř 300 malých a velkých dětí. I s doprovodem bylo na místě asi 750 lidí. Pršet přestalo asi hodinu před začátkem Stezky odvahy. Moc děkujeme všem návštěvníkům, že je úterní počasí neodradilo a přišli. Máme za sebou 5. prázdninovou stezku odvahy. Je skvělé, že tolik lidí a dětí baví bát se a další mají chuť strašit a celý ten odpolední kolotoč zajišťovat.

 

Ještě jednou děkujeme všem, kdo nám pomáhali, všem kdo přišli a těšíme se na shledanou příští rok.

 

 

Šárka Janásková, Věra Vávra, Martina Bělíková a Věra Vávrová,
vaše strašidla ze spolku Vimpersko
Foto : Milan Pešek

  {gallery}Jitka/rok2022/srpen/odvahaa{/gallery}  

 


{jcomments off}