Jdeme do finále

Letošní finálový galavečer hostí jihočeské město Písek. Ponese se v duchu tématu “cesta kolem světa” a odehraje se 13. října v Divadle Fráni Šrámka. O titul sedmé královny Šumavy se utká 5 Jihočešek a 5 dívek z Plzeňského kraje. Záštitu letos poskytl senátor Miroslav Krejča za Jihočeský kraj a hejtman Milan Chovanec za Plzeňský kraj. Diváci se opět mohou těšit na jedinečnou show plnou zábavy a krásných dívek. Začátkem října uslyšíte finalistky v rádiích Kiss Proton a Kiss Jižní Čechy, kde se budou ucházet o přízeň posluchačů.

 

V současnosti stále probíhá hlasování o nejsympatičtější finalistku (do 11. října), fotografie najdete na webových stránkách soutěže.

 

Manažerka projektu, Bc. Pavlína Němečková, dodává:”Galavečerem budou provázet Lejla Abbasová, Tomáš Kraus a bude to opravdu jedinečný zážitek. Dívky jsou nejen velmi krásné, ale letos nás příjemně překvapil i jejich profesionální přístup, vystupování, trpělivost a píle. Ať na trůn usedne kterákoliv z finálové desítky, vítězkami jsou pro mne již nyní všechny, udělaly na sobě velký kus práce.”