Pavla, Adélka, Anička a Kateřina

Tahle děvčata udělala radost nejen svým trenérkám, když sbírala body na posledním ‘přípravném’ závodu ve sportovní gymnastice před krajským přeborem jednotlivců. Byl jím 26. ročník Poháru Vajgaru v Jindřichově Hradci uspořádaný v sobotu 1. června.

uvodg2

Jak hodnotí jejich výkony Marie Kotlíková, předsedkyně oddílu SG TJ Šumavan Vimperk?

„Vimperské barvy v základním stupni hájila Pavla Vozobulová a Adélka Kašparová. Je radost sledovat, jak se děvčata závod od závodu zlepšují na všech nářadích. Adélka si vybojovala 21. a Pavla 18. příčku.

V kategorii juniorky B soutěžila Anička Chodorová a Kateřina Vrábelová. Obě gymnastky dostaly pochvalu za choreografii sestavy na kladině a na akrobacii a za výrazné vylepšení kvality provedení. Kateřina na přeskoku a na akrobacii obsadila dokonce krásnou 3. příčku, ale po čtyřech nářadích skončila nakonec na 4.místě.

Anička zvládla velmi slušně přeskok přes stůl, který je téměř tak vysoký jako ona sama a z rukou ředitelky závodu přebírala diplom za pěkné 5. místo.
Na závěr jarní sezóny vyjedou vimperské gymnastky za týden do Veselí nad Lužnicí.”

Gymnastkám gratulujeme a přejeme hodně sportovního štěstí v závěru jarní sezóny.

Další fofografie najdete ve FOTOGALERII.