Okresní přebor starší přípravky 1.kolo

TJ Šumavan Vimperk “B” – FK Tatran Prachatice 5:5 (3:2)

branky: Novotný Matyáš 2, Kubačka Pavel 2, Frýdek Tomáš – Srch Adam 2, Brom Patrik, Kuzma Daniel, Turek Jan
sestava: Kašpar, Hejtmánek (K), Mikula, Kubačka, Sedlár, Havlíček, Frýdek, Novotný, Kováč

Hodnocení trenéra Ondry Málka:
“V prvním mistrovském utkání nové sezóny přijel na naše hřiště soupeř z Prachatic. Hned od začátku zápasu jsme diktovali tempo hry a díky brankám Páji Kubačky a Matese Novotného jsme vedli 2:0. Soupeř hrál na brejky a po jednom z nich snížil na 2:1, do poločasu se trefil krásnou střelou Tomáš Frýdek, ale na tu stačily Prachatice odpovědět a tak byl poločas 3:2. Druhý poločas jsme začali hodně vlažně a po několika chybách v obraně jsme rázem prohrávali 3:5. Tou dobou byly Prachatice lepším týmem. Kluci ovšem zamakali, opět převzali iniciativu a díky Matesovi Novotnému a Pájovi Kubačkovi vyrovnali na 5:5. Ke konci zápasu si oba týmy vytvořily pár gólových příležitostí, ale brankáři už za svá záda nic nepustili a tak střetnutí skončilo spravedlivou remízou. Musím všechny kluky pochválit za nasazení a rodiče za fandění.”