Dnes poslední šance!

O půlnoci 15. září  skončí hlasování!

Poslední, LETNÍ KOLO na téma: Šumava zalitá sluncem i stíny je za námi a s ním se přiblížil konec celoroční soutěže.  Využijte poslední možnost ovlivnit, který ze zaslaných snímků bude  v kalendáři ‘Šumava 2014’ reprezentovat  šumavské léto.

HLASOVÁNÍ – zdezáložka NEJHEZČÍ FOTOGRAFIE

 

***

Připomínáme pravidla a podmínky:

FOTOSOUTĚŽ www.sumava.eu

Vyhrajte fotoaparát a staňte se jedním z fotografů kalendáře Šumava 2014

Portál www.sumava.eu pro velký zájem rozšířil a o hlavní cenu zatraktivnil fotosoutěž pro všechny, kteří rádi  loví objektivem fotoaparátu.

 

FOTOSOUTĚŽ sumava.eu V NOVÉM

Pro velký zájem o prezentaci fotografií ve fotosoutěži se organizátor rozhodl ji rozšířit. Nové podmínky  dávají autorům více možností, jak prezentovat svou tvorbu. Šumava sama o sobě je neuvěřitelnou paletou v každé roční době a je otevřena vám všem, kteří se na ni díváte třeba právě přes objektiv fotoaparátu.

I vy patříte mezi nadšené fotografy? Podařilo se vám „ulovit“ krásný záběr? Podělte se o něj s ostatními a nenechávejte si ho doma v šuplíku. Příležitost vám nabízí sumava.eu v celoroční fotosoutěži, jejímž výsledkem budete nadšeni – z úspěšných fotografií, které získají v HITPARÁDĚ nejvíce hlasů, bude sestaven a vydán Fotokalendář Šumavy 2014.

Nezáleží na tom, jestli je na snímku strom, louky, květiny, lidé, zvířata… Ústředním tématem, a zároveň jedinou podmínkou kterou musí vaše fotografie splňovat, je ŠUMAVA.

 

H L A S O V Á N Í:

(záložka NEJHEZČÍ FOTOGRAFIE)

JEDNODUŠŠÍ HLASOVÁNÍ – pro přidání hlasu se již nemusíte registrovat – stačí kliknout na ikonku pod fotografií, která si vás získala, a přidat jí tak svůj hlas.

 

Průběh soutěže

První kolo „Šumava podzimní“– proběhlo

Druhé kolo “Bílá Šumava –  zimní” – proběhlo

Třetí kolo “Znovuzrozená Šumava – jarní” – proběhlo

Čtvrté kolo ” Šumava zalitá sluncem i stíny – letní”  proběhlo

 

Hlasování pro ‘nej’ fotografie léta pak PROBÍHÁ od 1. do 15 září.

 

Velké finále od 17. do 30. září 2013 bude na stránkách sumava.eu zveřejněna galerie snímků, které byly vybrány do kalendáře – můžete hlasovat pro absolutního vítěze, který získá fotoaparát v hodnotě 13 000 korun, který po dohodě s vítězem vybere a osobně předá Vláďa Hošek.

 

 

Pravidla fotosoutěže

 • www.sumava.eu vyhlašuje fotografickou soutěž na téma „Šumava“. Soutěž probíhá od října 2012 do konce srpna 2013, celkem ve čtyřech soutěžních kolech.

 • Soutěže se může zúčastnit každý autor s jednou fotografií, kterou zašle do určených termínů na adresu vyhlašovatele soutěže, prostřednictvím webových stránek www.sumava.eu . Přímé hlasování probíhá rovněž na uvedených stránkách, bez nutnosti registrace, pouze prostřednictvím kliknutí na příslušné tlačítko pod zveřejněnou fotografií.

   

  Přihlášení do soutěže

 • na e-mailovou adresu foto@sumava.eu posílejte své fotografie v předmětu zprávy prosím označte soutěžní kolo  (např. 1. kolo – Šumava podzimní), nezapomeňte připojit své jméno a telefonický kontakt.

  Fotografii zasílejte ve formátu jpg. nejlépe náhledy v rozlišení 1200×800. 

   

 • Fotografie musí obsahovat zadanou tématiku soutěže.

 • Organizátor vyhlásí vítěze každého kola do 24 hodin po ukončení hlasování.

   

 • Tři fotografie s největším počtem hlasů z každého ze čtyř kol budou zařazeny do prestižního „Fotokalendáře Šumava 2014“ (včetně uvedení jména autora).

   

 • Autoři, jejichž fotografie budou zveřejněny v kalendáři, automaticky získávají autorské výtisky a prezentaci na webu www. sumava.eu.

   

 • Absolutní vítěz, kterého (z finálové galerie vítězů předchozích kol) určí svými hlasy návštěvníci webu, získá fotoaparát v hodnotě 13 000 korun.

   

 • Výhra bude předána do 30 dnů od ukončení celé soutěže.

   

Vyhrazená práva vyhlašovatele soutěže

 • Vyhlašovatel soutěže má právo v případě podezření nebo sporných okolností kdykoliv požádat účastníka, aby doložil, že jeho fotografie nejsou fiktivní, nebo jiným způsobem podezřelé z nekalé soutěže. V případě nedostatečného doložení může podezřelého soutěžícího vyloučit ze soutěže.

   

 • Pravidla soutěže mohou být vyhlašovatelem kdykoliv upravena, a to bez udání důvodu. O této skutečnosti je ale povinen soutěžící bezodkladně na webu informovat.

   

 • Soutěž může být ze strany vyhlašovatele kdykoliv ukončena bez udání důvodu.

   

 • Výhru z této soutěže není možné jakkoliv vymáhat soudní cestou.

   

 • Anonymně zaslané fotografie nebudou do soutěže zařazeny.

   

 • www.sumava.eu si vyhrazuje právo použít veškeré fotografie, které budou pořízeny v rámci soutěže.

   

  ***

 Úvodní foto Pavel Jedlička

 

 

  Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Česko

 

 

Přihlášení do soutěže

na e-mailovou adresu info@sumava.eu posílejte své fotografie v předmětu zprávy prosím označte kolo  (např. 1. kolo – Šumava podzimní), nezapomeňte připojit své jméno a telefonický kontakt.

Fotografie zasílejte ve formátu jpg. nejlépe náhledy v rozlišení 1200×800.