Sušičtí doma podlehli na nájezdy

Domácí se ujali vedení již v první minutě zápasu, kdy přihrávku Ryšavého zužitkoval prudkou střelou Broža. Až do poloviny zápasu další branky nepadly. Až v 33. minutě zvýšil na 2:0 Petera. Hosté ale po brankách Radka Pikharta v 34. a 40. minutě vyrovnali.

V 45. minutě obrátil skóre na svoji stranu lubský Kuželík. Hrál se oboustranně dobrý hokej, plný šancí na obou stranách.

Sušické čtyři minuty před koncem třetí třetiny potěšil svým druhým gólem zápasu Petera a tak po třech třetinách svítil na ukazateli stav 3:3.

Samostatné nájezdy zvládli lépe lubští. V páté sérii se jako jediný trefil Spurný a zajistil Startu Luby druhý bod.

TJ Sušice : Start Luby 3:4SN (1:0,1:2,1:1)

Branky (Asistence):1´Broža(Ryšavý), 34´Petera, 56´Petera(Šašek)
Sestava Sušice: Potužák– Rendl, Lejsek, Šmrha, Blažek, Karhan – Vávr
ů, Ryšavý, Broža, Fedor, Šašek, Vachoušek, Košvanec, Vospěl, Petera, Rajtmajer.

Branky Luby: 34´a 40´ Pikhart Radek 2x, 45´Kuželík, vítězný samostatný nájezd Spurný.

Rozhodčí: Štěrba a Svoboda.

Vyloučení: 5:7