Áčko nezvládlo zápas s Táborskem

V 17. kole divize se vydalo sušické áčko na hřiště rezervy Táborska. Soupeř, se kterým sušičtí doma v podzimním utkání odehráli celkem vyrovnanou partii, která skončila těsným vítězstvím hostů, se tentokrát ukázal nad sušické síly. Už od počátku si domácí vybudovali poměrně výraznou převahu, ze které poprvé těžili už po 15 minutách. První půle i přes další šance Táborska skončila nejtěsnějším rozdílem.

Ve druhé půli tlak domácích pokračoval. V 51. minutě se ranou ze třiceti metrů předvedl domácí Cihlář. O několik minut později byl po faulu vyloučen sušický Melka. Přesilovku zúročili domácí v 71. minutě. Čestný úspěch Sušice zaznamenal v 73. minutě Vrhel. Poslední slovo měli opět domácí, v 88. minutě střídající Bakule obloučkem přehodil Gilla a upravil tak skóre na konečných 4:1.

FC MAS Táborsko B – TJ Sušice 4:1 (1:0)

Branky: 15. Stuchlík, 51. Cihlář, 71. Turek, 88. Bakule – 73. Vrhel.

Rozhodčí: Štefan – Melichar, Benedikt.

ŽK: 1:0. ČK: 0:1 (68. Melka).

Diváků: 100.

V příštím kole čeká na sušické lídr tabulky – fotbalisté Benešova.

V závěrečném kole turnaje EL-WEST Reality Sušice se utkala sušická rezerva s fotbalisty ze Železné Rudy. Domácí využili své převahy a nastříleli zaslouženě 7 branek, největší zásluhu na tom mělo trio Klíma – Žežulka – Hubáček, kteří byli téměř u všech gólů. Hosté skórovali z penalty a po rohovém kopu.

TJ Sušice “B” – Železná Ruda 7:2 (4:2)

Branky: Tomáš Klíma 3x, Pavel Hubáček 2x, Václav Žežulka a Marek Halas

Sestava : Volák – Bešta, Marek, Blažek, Klíma V. – Bachroň, Hubáček, Halas, Žežulka – Hanula, Klíma T.

Střídal: Vinický

Rozhodčí : Veverka

Diváků: 50

Fotbalisté sušického „céčka“ měli na programu přátelské utkání s rezervou Hrádku, se kterou se potkává i v soutěžních zápasech.

TJ Sušice “C” – Hrádek “B” 3:1 (1:1)

Branky: 26.min Martin Kalný z pen., 68. a 82. min Petr Sotona – 36.min René Pátek

Sestava: Mařík – R. Mottl, Kalný, Mataše, V. Klíma – Podlipský, Vinický, Vaněk, Žežulka – Kasík, Hanula

Střídali: Blažek, Novák, Sotona, Bachroň

Trenér P. Mottl řekl k zápasu ” Dnes jsem spokojen s druhým poločasem, kdy se nám dařilo hrát po zemi kombinačně. Dali jsme dvě pohledné branky, po akcích ze dvou dotyků. Navíc Martin Kalný trefil dvakrát břevno, takže si myslím, že jsme zaslouženě vyhráli. Chci však pochválit hostující mužstvo za kázeň a vůbec celkové vystupování. Na jaře to pro nás bude jeden z nejtěžších soupeřů.“

Hrálo se i v dorosteneckých a žákovských kategoriích.

Dorost:

TJ Sušice – Mochtín 3:0

Branky: Svoboda Š. 2x, Řimnáč

Domácí po celý zápas jasně dominovali a odnesli si zasloužené vítězství, které se budou snažit o víkendu uplatnit i v mistrovském utkání.

Starší žáci:

TJ Sušice – Nepomuk 2:4

Branky: vlastní, Petr Křížek

Sestava: Kožmín – Hubáček D., Černý, Löfflemann, Homolka – Frolík, Jána, Skrbek, Svoboda, Kutil – Skýpala

Střídali: Brabec, Bernátek, Dryk, Křížek, Gajdečka, Kavale, Krouský, Mašat, Hanč

Trenér Martin Kalný řekl k zápasu:” Nejhorší výkon, přístup a koncentrace na zápas, za půl roku, není více co dodat. Musíme se zlepšit! “