Padaly krásné góly / starší přípravka, 1. kolo

Tatran Prachatice – Šumavan Vimperk 4:7 (0:4)

Branky Vimperka: Vavřík 3, Kubačka, Havlíček, Pergler, vlastní PT

Sestava: Kašpar, Vavřík, Pergler, Kubačka, Sedlár, Havlíček, Frýdek, Novotný, Děd

Trenéři: Jakub Pospíchal, Milan Hrubý

Hodnocení trenéra Jakuba Pospíchala

„Dnes jsme nastoupili ke svému prvnímu mistrovskému zápasu v jarní sezóně na hřišti domácího Tatranu Prachatice. Zápas začal z naší strany velice aktivně, kdy po špatné rozehrávce soupeře zachytil míč náš útočník a naštěstí pro soupeře skončila střela mimo domácí branku. Po celé první půli jsme byli lepším týmem, s míčem na našich kopačkách. Soupeř vyrážel do rychlých protiútoků, kde nás podržel výborně chytající brankář David Kašpar (jeho letošní první zápas na trávě). Po dvou trefách Vavříka, jedné trefě Kubačky a jednom vlastním gólu, jsme zaslouženě vyhráli první poločas 4:0. Druhou půli jsme začali stejně aktivně jako tu první. Přidali jsme krásné branky zásluhou Vavříka, Perglera a Havlíčka a skóre bylo 7:0 v náš prospěch. Bohužel kluci se spokojili se vstřelenými góly a polevili ve svých výkonech. Soupeř toho využil a dotáhl skóre na rozdíl pouhých tří branek. Naši svěřenci si toho byli vědomi a zabrali. Nakonec jsme zápas odehráli v náš prospěch s konečným výsledkem 7:4. Jako nejlepší hráče bych vyzdvihnul Dominika Perglera a Davida Kašpara.“