TJ Šumavan Vimperk B – SK Lhenice 6:7 (3:3)

TJ Šumavan Vimperk A – SK Lhenice 9:4 (5:2)

Šumavan Vimperk – Lokomotiva Č. Budějovice 0:0

rozhodčí: Ťupa Michal, Kaštánek Libor, Mráz Marek

delegát: Albrecht Václav

sestava: Formánek – Prochaska, Psutka ml., Pospíchal, Sýs – Kurz (Topka), Vondrášek, Šíp Martin, Šíp Michal, Blahout (Děd ml.) – Samohejl

trenéři: Jan Děd, Vlastimil Červený
vedoucí týmu: Milan Kavan

Lokomotiva hraje o záchranu a tak vypadal i její herní projev. Hráči makali, nedali Šumavanu nic zadarmo. V první minutě se hned zranil kapitán týmu Lukáš Sýs, který si při hlavičkovém souboji zlomil nos a byl deset minut mimo hru, kdy se po ošetření vrátil zpět na hřiště. Vimperští tedy hráli hned na začátku utkání jen v deseti. Našim hráčům se v tomto utkání nic nedařilo, jejich hra byla nervozní, ale i přesto dokázali opět udržet čisté konto. Po utkání byl Šumavan rád i za jeden bod, protože hráči Budějovic si v utkání vytvořili víc gólových šancí. Kladná je tedy jen bilance brankáře Formánka, který již 360 minut drží čisté konto. Pevně věříme, že v dalším domácím utkání předvedou naši hráči divákům lepší podívanou.

Příští týden zajíždí Šumavan na hřiště Velešína. Držíme jim palce!!!

{gallery}vimperk/2014/04_duben/fotbal_muzi_vimperk_loko/{/gallery}

5 Prague Spring Cup 2014

zaci fotbal Praha 2014 (1)

O velikonočním víkendu jsme se zúčastnili 5.ročníku “Prague Spring Cupu” v kategorii “mladší žáci U13”.Byli jsme nalosováni do skupiny B s týmy: Brescia Calcio (IT), FC Sarnico (IT) a Herfoelge Boldklub ( DA) .

Zahájení proběhlo na fotbalovém stadionu SYNOT TIP ARENA ( Stadion EDEN ) a už to bylo pro kluky veliký zážitek.

V prním utkáni jsme nastoupili na hřišti Sparty Krč proti Herfolelge Boldklub.Po velmi dobrém výkonu jsme zaslouženě vyhráli 8:1 (4:1) .Góly Matoušek V. , Koloušek T.  2, Formánek J., Frček L.,Bízek V., Pineau Š.

Sobotní zápasy už bohužel nebyly tak úspěšné.Musím,ale sportovně přiznat, že jsme na mužstva z Itálie neměli a oba dva zápasy prohráli.

S Brescia Calcio 3:0 (1:0) a s FC Sarnico vysoko 7:0 (4:0). Tím jsme obsadili třetí místo a to znamenalo,že jsme do nedělních finálových zápasů nepostoupili.

I tak jsme v Praze strávili velmi pěkný víkend, který si kluci docela užili.Ubytování ve Sportcentru Běchovice bylo výborné a manželé Jitka a Milan Štěpánovi se o nás starali jako o vlastní.

Turnaje se zúčastnili: Jaroš Michal, Uhříček Lukáš, Zahradník Jakub,Uhlík Michal,Vintr Lukáš,Formánek Jan, Bízek Václav,Frček Lukáš, Červený Ondřej,Pineau Štěpán,Koloušek Tomáš, Janda Martin,Rod Ondřej a Matoušek Václav.

zaci fotbal Praha 2014 (2)

okresní přebor starší přípravka
neděle 20.4.2014 10.00h

TJ Šumavan Vimperk “C” – SK Čkyně 10:3 (5:2)

Adam Sedláček 3, Jaroslav Uhlík 2, Adam Hodina 2, Marek Sova 2, Adam Kliment –

Nezbeda David 2, Uhlíková Nikola

sestava: Benda, Willmann, Juřík, Lyer, Kecskés (K), Uhlík J., Sedláček, Kliment A., Sova, Hodina

trenér: Jaroslav Uhlík

NAŠI HRÁČI OBSADILI DRUHÉ MÍSTO NA MEZINÁRODNÍM TURNAJI !!!!

5° Prague Spring Cup  ročník 2003 a ml.

pátek 18.4.2014
ASD Atletico Torino – TJ Šumavan Vimperk 0:2 (0:1)
branky: Vlček 2

sobota 19.4.2014
SK Hostivař – TJ Šumavan Vimperk 1:3 (1:1)
branky Vimperka: Matoušek, Mikula, Děd

TJ Šumavan Vimperk – TJ Junior Praha 6:2 (1:2)
branky Vimperka: Vlček 3, Děd 2, Vrábel

FINÁLE:
TJ Šumavan Vimperk – SK Kladno 1:4 (0:4)
branka Vimperka: Tomáš Vlček

Naším soupeřem ve finále byl tým Kladna, bohužel nám utekl první poločas, který jsme prohráli 4:0. Ve druhém poločase jsme už jen snížili porážku gólem našeho nejlepšího střelce turnaje Tomáše Vlčka. Kluci na turnaji předvedli hezké výkony, jen tak dál. Gratulujeme!!!

Hráči nastoupili v  této sestavě:
Mikula, Malý, Matoušek, Vrábel, Děd, Vlček, Bašta, Kubačka, Markovec, Galaba
trenér: Luboš Matoušek

“Kluci ročníku 2003 a  2004 odehráli velmi dobrý turnaj a díky svým výkonům si medaili zasloužili. Jejich starší kamarádi r. 2001 sice na medaile nedosáhli, ale i tak odehráli dobré zápasy, troufnu si říct proti jedním z nejlepších týmů Itálie, kdy se dvakrát utkali s akademií ligových klubů. To jsou pro naše hráče i trenéry cenné zkušenosti. Jak trenéry, tak hráče chci pochválit a poděkovat jim za přístup k celému turnaji. Myslím, že tento turnaj svůj účel splnil. Kluci odehráli kvalitní zápasy, stmelila se parta a přivezli si cenné zkušenosti i fajn zážitky.” zhodnotil turnaj Lukáš Sýs – šéftrenér mládeže TJŠV

text a foto: Zdeněk Formánek