Sušičtí atleti se v Mochtíně neztratili

Ve čtvrtek 8. května se  sešli v Mochtíně u Klatov běžci, aby poměřili své síly v dalším, už 42. ročníku populárního Mochtínského přespolního běhu. Tento závod slibující napínavé běžecké klání v letošním roce přivítal celkem 175 mochtin
přihlášených startujících od nejmladší dvouleté Veroniky Maruniakové z Klatov až po nejstaršího 75letého Josefa Růžičku ze Železné Rudy.

V nabité konkurenci se pak rozhodně neztratili atleti ze Sušice.

Hlavní závod mužů na 4000 m, který je letos i součástí Husqvarna Cupu okresu Klatovy, letos opanoval v čase 14.28 Pavel Štěpáník z TJ Sušice.

I v dalších kategoriích se na čelních místech objevila jména sušických atletů.

Kategorii starších žáků na 1300m ovládl Daniel Havel z TJ Sušice, na druhém a třetím místě se umístili Filip Vozka a Štěpán Gajdečka ze ZŠ TGM Sušice.

V kategorii mladších žáků na 900 m doběhl na prvním místě Ladislav Prchal ze ZŠ TGM Sušice, druhý skončil Šimon Svoboda z TJ Sušice.

V kategorii nejmladšího žactva na 450 m měla Sušice také zastoupení na stupních vítězů,  Robin Teršl i Tereza Tichopádová z TJ Sušice obsadili ve svých závodech shodně třetí místo.

I v kategorii dívky r. 2006/2007 bylo pódiové umístění, Eva Pivetzová z TJ Sušice obsadila také třetí místo.

Kompletní výsledky najdete na stránkách TJ Mochtín.