Pětigólový výprask v Čížové

Jen největší optimista očekával ve 4. divizním kole bodový zisk. Sušické áčko hostovalo v Čížové, která se v uplynulém ročníku bezpečně umístila v horní polovině tabulky. Domácí bohužel potvrdili svou převahu a pětigólový výprask sušičanů ze druhého poločasu nezmírnil ani čestný gól, který vstřelil v 70. minutě Jaromír Králík.

ČÍŽOVÁ – TJ SUŠICE 5: 1 ( 0: 0)

Příští – pouťový zápas, odehrají sušičtí fotbalisté v neděli 7. září od 17.00, kdy do Sušice přijedou fotbalisté Aritmy Praha. Přijďte podpořit domácí borce na jejich cestě za cennými body.

Výkony sušické rezervy v okresním přeboru jsou naopak velmi kvalitní, ve druhém kole pokračovali hráči béčka ve vítězné sérii. Tentokrát to „odskákali“ fotbalisté Hradešic a tým Sušice B spolu s Vrhavčí vede tabulku soutěže po čtvrté výhře v řadě.

SUŠICE B – HRADEŠICE 2:0 (0:0)

Branky: 62. Martin Kalný , 65. Imrich Varga .

Rozhodčí Stach Vladislav

ŽK 2:1, diváků 100.

Druhé kolo IV. třídy mělo na programu zápas sušického céčka ve Veřechově. Zápas skončil po 90. minutách smírně 1:1, rozdílový bod po penaltovém rozstřelu putuje do Sušice.

VEŘECHOV – SUŠICE C 1:1(1:0) PK 2:4

Branky: 38. Šíp Petr – 60.Kortus Václav