Mladí atleti na „ přespoláku“ uspěli

Hlavní atletická venkovní sezona skončila, přesto se nejmladší atleti ještě nerozloučili se závoděním. V sobotu 25. října se ve Střelských Hošticích uskutečnila Velká cena v přespolním běhu, letos poprvé s mezinárodní účastí. Závod byl zároveň i posledním kvalifikačním závodem pro letošní ME v přespolním běhu.

start

Nás však zajímaly hlavně nejmladší kategorie, kde se zapojili i reprezentanti sušické atletiky. A i v této pro ně netradiční disciplíně se rozhodně neztratili a dosáhli zajímavých výsledků.

V kategorii mladší přípravka – hoši na trati dlouhé 575 m obsadil Matěj Kyrál krásné druhé místo.

V kategorii mladších žákyň na 1200 m doběhla Adéla Fořtová na místě třetím.

prespolak - titl.

Své zastoupení jsme měli i mezi starší přípravkou 1200 m – hoši – Šimon Svoboda ( 5.místo) a Robin Teršl (6. místo), v kategorii mladších žáků na 1800 m doběhl David Demeter na 7. místě, v kategorii starších žáků na trati 3025 m Daniel Havel na 6. místě.