Cehnice odešly s nadílkou

Utkání od začátku probíhalo v režii rozhodčích. V páté minutě první třetiny usedal na trestnou lavici již čtvrtý hráč TJ Sušice. Tato skutečnost paradoxně znamenala pro sušické hráče odhodlání se semknout, dlouhé oslabení 5:3 s velkou dávkou nasazení přestát a po té zaútočit. To se třemi vstřelenými brankami povedlo a po první třetině byl stav 0:3.

Ve druhém dějství sušičtí nenavázali na hru v první třetině a nechali domácí vrátit se zpět do zápasu. Cehničtí během druhé části stav vyrovnali na 3:3.

Třetí třetina probíhala již zcela pod taktovkou hráčů TJ Sušice. Šesti brankami v poslední třetině opět otočili stav ve svůj prospěch a dovedli tak zápas k uspokojivému konci.

Výborně zachytal brankář Skolek, skvělým výkonem a třemi brankami se předvedl Martin Vávrů.

CZ Leas Cehnice : TJ Sušice 3:9 (0:3, 3:0, 0:6)

Branky (Asistence): 25´Hrubý (Řezníček), 31´Hrubý (Křenečka), 40´Hrubý (Řehoř) – 10´Fedor (Vávrů), 15´Rychtařík (Petera), 17´Fedor (Šašek), 46´Šašek (Fedor), 49´Vávrů (Vachoušek),

51´Vávrů (Ryšavý, Rychtařík), 56´Lejsek (Broža), 57´Vávrů (Rychtařík), 60´Lejsek

Sestava Sušice: Skolek – Rendl, Broža, Lejsek , Myslík – Šašek, Korál, Fedor, Ryšavý, Vávrů, Vachoušek, Petera, Rychtařík, Kutil.

Vyloučení: 7:9

Rozhodčí: Vovčko, Vacek.