Soupeř bodoval z brejků

Domácí celou první třetinu tlačili soupeře z Cehnic, kteří přijeli do Sušice s deseti hráči a brankářem. Žádná z gólových šancí ale neskončila v síti hostů. Jen dvakrát zazvonila tyč. Hosté trpělivě bránili a čekali na svoji příležitost z brejků. Jeden únik dvou hráčů na jednoho se cehnickým podařil v 28. minutě proměnit. Stavem 0:1 skončila druhá třetina.

Ve třetí třetině se scénář opakoval. Sušičtí útočili, ale výborně chytajícího brankáře hostů Hálu nepřekonali. Naopak, po hrubé chybě domácího bránícího hráče hosté vedení v 44. minutě zvýšili na 0:2. Bezzubost domácích hokejistů trvala až do konce utkání. Hosté naopak vytěžili ze zápasu maximum a v 59. minutě přidali ještě třetí branku.

TJ Sušice : CZ Leas 0:3 (0:0,0:1,0:2)

Sestava: Šlais – Rendl, Myslík, Blažek, Broža, Vávrů, Košvanec, Holý, Korál, Fedor, Vachoušek, Vospěl, Petera, Kutil.

Branky: Staněk, Bažata, Vlček.

Vyloučení: 3:6