Nejlepší brankář: Soukup Antonín (1.FC Netolice)

Nejlepší hráč: Voráček Filip (FC Písek)

Nejlepší střelec: Petrášek Matyáš (FK Junior Strakonice II.)

Hodnocení trenéra Jiřího Košnaře:

Byl to velice vydařený turnaj. Kluci hráli zodpovědně a kombinačně. Některé akce jsme bohužel až moc překombinovali a nešli do potřebného zakončení. V brance spolehlivě zachytal Roman Kryštof a i ostatní kluci zaslouží pochvalu.. Poděkování patří našemu výboru za zorganizování tohoto turnaje, všem divákům za perfektní fandění a především hlavnímu sponzorovi RISTORCAFÉ SALENTO VIMPERK za připravení chutné pizzy pro všechna mužstva.

{gallery}vimperk/2015/leden/turnaj_deti_kosnar_hala/{/gallery}

KRAJSKÁ ZIMNÍ LIGA – MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (ročníky 2006 a ml.)

Osek u Strakonic – neděle 25.1.2015

V neděli 25. ledna odehrála mladší přípravka TJ Šumavan Vimperk 3. kolo dlouhodobé zimní ligy

v Oseku u Strakonic. Ve všech třech kolech odehráli kluci celkem devět zápasů, ze kterých vždy

vyšli jako vítězové a budou hrát finálovou skupinu o 1.-5. místo pravděpodobně s týmy FC Písek,

SK Dynamo České Budějovice, FK Slavoj Český Krumlov a SKP České Budějovice. Finálová skupina

se hraje na dvě kola, která se odehrají 7.2. a 28.2.2015.

výsledky ze třetího kola

TJ Šumavan Vimperk – FC Písek 11:2

Miroslav Podroužek 5, Matěj Stöhr 3, Jaroslav Uhlík 2, Martin Lyer

TJ Šumavan Vimperk – 1. FK Příbram ročníky 2007 18:0

Miroslav Podroužek 6, Matěj Stöhr 3, Adam Sedláček 3, Jaroslav Uhlík 3, Matěj Matheisl, Martin Lyer,

Radek Juřík

TJ Šumavan Vimperk – FC MAS Táborsko 9:2

Jaroslav Uhlík 2, Miroslav Podroužek 2, Adam Sedláček 2, Matěj Stöhr, Martin Lyer, Radek Juřík

sestava: ročníky 2006 – Petr Wolf, Adam Kliment, Radek Juřík, Jaroslav Uhlík, Miroslav Podroužek,

Matěj Stöhr, Petr Švarc, Martin Lyer, ročníky 2007 – Adam Sedláček, David Markovec, Matěj Matheisl

branky:Vojtíšek,Krejsa.

sestava:Potůček,Vojtíšek,Pixa,Koška,Jirán V.,Kouřim Š.,Krejsa,Velek,Myslík.

trenér:Myslík Jan

Hodnocení trenéra Jana Myslíka:Na dnešní turnaj hodně rychle zapomenout poněvadž až na pár vyjímek klucí zahráli strašně bez bruslení a bojovnosti se hokej nedá hrát.Prohrát se může,ale po bojovnosti a to dnes chybělo.

ročník 2008

HC Spartak Soběslav B – HC Vimperk B  7:2

branky:Košnař,Jirán D.

asistence:Vinš.

HC Střelci J.Hradec – HC Vimperk 3:14

branky:Košnař 6,Vondrášek 4,Jirán D.3,Vinš.

asistence:Vinš 6,Vondrášek 4,Košnař 3,Švík.

sestava:Jeřábek,Kouřim D.,Švík,Novotný,Jirán D.,Vinš,Voldřichová,Vondrášek,Košnař.

trenér:Vinš David

Hodnocení trenéra Davida Vinše:Za B tým veliká spokojenost.První zápas jsme i přes prohru hráli výborně bohužel neproměnily jasné šance na rozdíl od soupeře,který hrál výborně kolektivně.V druhém zápase jsme už stříleli branky a to se projevilo na konečném výsledku.Kluky chválím za celkovou bojovnost a bruslení.Poslední turnaj sehrajem 7.2.2015 od 8:30 doma ve Vimperku proti HC Tábor a Loko Veselí.

{gallery}vimperk/2015/leden/hokej_deti_vins_sobeslav/{/gallery}

Junioři:

HC Klatovy-HC Vimperk 3:5(1:1,1:1,1:3)

Branky Vimperka:Hlavica,Myslík,Vavřík,Bárta,Fedor

Sestava Vimperka:Skolek-MyslíkMarek,Vavřík,Žampach-Fedor,Bárta,Skalický-Ptášnik,Krňák,Hlavica

Hodnocení trenéra Novotýho Karla:K utkání s lídrem soutěže a loni ligovými Klatovy odjelo pouze torzo týmu .S muži do Humpolce jeli Sitter J.,Novotný a Vítovec,zraněni jsou Kačmár s Bučekem a nemocný je Krejsa.Tento stav příliš nadějí na bodový zisk nedával,ale opak byl pravdou.Deset bojovníků hrálo zodpovědný hokej,skvěle bránilo a brankář vždy v pravou chvýli svůj tým podržel.A tak se zrodil překvapivý výsledek,který udržel vimperské juniory ve hře o celkové vítězství v soutěži.

Dorost: 25.1.2015

HC KLATOVY-HC VIMPERK  8 : 3  (4:1,2:2,2:0)

Branky: Pek 2, Vondruška 1

Přihrávky: Fiedler, Chval, Horák, Herc

Vyloučení: 9:10 z toho domácí Prokop 2+5+do konce, Brtník do konce

hostující Korál 5+do konce

Sestava domácích: Zeman-Herc,Chval,Klíma, Fiedler,Pek-Korál,Vondruška,Gabauer Vojtěch,Král,Horák-Vozobule

Vimperští dorostenci nedokázali v neděli navázat na dvě předchozí vítězství a prohráli počtvrté v sezóně s mužstvem Klatov. Do utkání nenastoupili nemocný brankář Chodora či obránce Žampach, který nastoupil za oslabené juniory. Ve čtvrté minutě šli sice hosté zásluhou Peka do vedení, ale domácí mužstvo čtyřmi brankami do konce třetiny otočilo vývoj utkání a v úvodní třetině domácí svého soupeře jasně přehrávali. Zlepšeným výkonem vimperských ve druhé třetině se sice hra vyrovnala, ale toužený obrat již nepřinesla stejně jako třetina třetí. Utkání bylo opět tradičně nervózní a bohaté na vyloučení, o čemž svědčí bilance trestů.