Muži končí sezónu na 10. místě

Góly a nahrávky: 21. Fořt (Štych, M. Bláha), 40. T. Novotný (Hamerle, T. Hájek), 49. T. Novotný, 53. Fořt (M. Bláha) – 8. Krejsa (R. Sitter), 37. O. Předota (Lang)

Rozhodčí: Stach – Zeman, Soukup

Vyloučení: 6:5

Využití: 0:0 V oslabení: 1:1

Diváků: 350

Milevsko: Žilinčík – Štych, Čunát, Matějka (21. J. Havran), Hamerle, Mikš, Votruba – Radosta, Müller, Fořt, T. Hájek, M. Bláha, T. Novotný, A. Nevolný, Pouch, Bartůněk

Vimperk: Pixa – O. Předota, L. Vavřík, R. Sitter, J. Předota – Vítovec, Hail, B. Král, Jan Bárta, J. Sitter, Paule, Krejsa, Lang, P. Novotný

Poslední utkání sezóny sehráli vimperští hokejisté v sobotu 6. února na ledě Milevska. Vimperk již nemohl dosáhnout na play off a tak do Milevska vyrazila pouze skupinka třinácti hráčů a dvou brankářů. Zato domácí v závěrečném kole základní části bojovali o co nejlepší umístění a případná výhra by je posunula na konečné třetí místo. Domácí svazovala myšlenka povinného vítězství a uvolněně hrající hosté šli v 8. minutě do nečekaného vedení, když ve vlastním oslabení ujela dvojice R. Sitter – Krejsa a druhý jmenovaný otevřel skóre zápasu. Stav 0:1 vydržel až do konce první části. Z druhé části uběhlo pouhých třináct vteřin, když domácí srovnali na 1:1. Vimperk poté úspěšně čelil tlaku domácích hokejistů, kteří ve 35. minutě neproměnili trestné střílení. Ve 37. minutě při signalizované výhodě vstřelil druhý gól Vimperka Ondřej Předota a hosté podruhé v utkání vedli. Vedení však hostům dlouho nevydrželo. V poslední minutě druhé třetiny domácí vyrovnali gólem do šatny na 2:2. Ve třetí třetině se domácí více zatáhli a nebyli tak nebezpeční, jako ve druhé třetině. Zlomový moment utkání přišel ve 49. minutě. Na útočné modré chyboval Paule a domácí v brejkové situaci překonali brankáře Pixu a bylo to 3:2. Vstřelená branka dodala domácím sebevědomí a o tři minuty později přidali čtvrtou branku. Vimperk v posledním utkání prohrál na ledě Milevska 4:2 a zakončil sezónu na desátém místě se ziskem sedmnácti bodů.

Děkujeme všem divákům za podporu a společně věříme v lepší příští sezónu.