hokej logo aktual

Zasloužená remíza s Horažďovicemi

V 16. kole přivítali hokejisté TJ Sušice na svém ledě tým HC Horažďovice

Utkání nepřineslo divákům žádnou pěknou hokejovou podívanou. Oba týmy se trápily, v první třetině bylo vidět několik málo šancí na obou stranách, ale žádný gól v prvních dvaceti minutách nepadl.

Skóre se pohnulo až v 26. minutě, když hosté využili přesilovku. Stav 0:1 trval až do 36. minuty, kdy pěknou kombinaci a nezištnou přihrávku Šaška zúročil Vachoušek. O minutu později skóre ve prospěch Sušice otočil Holý po přihrávce Blažka a tak druhá třetina končila stavem 2:1.

Třetí třetina opět nepřinesla žádný pohledný hokej. Po deseti minutách hosté vyrovnali, ale ještě v téže minutě svým druhým gólem v zápase Vachoušek posunul skóre zpět ve prospěch Sušice.

V 52. minutě hráli domácí přesilovou hru, ale hned v jejím úvodu si po chybě u modré čáry nechali kotouč vypíchnout horažďovickým Sosnou a ten svůj brejk zkušeně proměnil. Do konce utkání se již nic zvláštního neudálo a tak se oba soupeři rozešli smírně 3:3.

TJ Sušice : Horažďovice 3:3 (0:0,2:1,1:2)

Branky (Asistence):36´Vachoušek(Šašek,Fedor), 37´Holý(Blažek), 50´Vachoušek.
Sestava:Skolek – Šmrha, Myslík, Blažek, Rendl, Švec – Lejsek, Košvanec, Vávrů, Holý, Fedor, Korál, Broža, Šašek, Vachoušek.