Vimperk-FK Slavoj Český Krumlov 9-0 (7-0)

střelci : Frček L. 5 , Rod O., Červený O. 2

sestava: Uhříček L.- Formánek J.,Uhlík M.,Chrášťánský J., Bízek V.- Vintr L., Červený O., Rod O., Švarc M.- Koloušek T., Frček L.

střidali: Vrábel M., Chvosta V.

Hodnocení trenéra Jiřího Formánka:

Dnes se nám povedl vstup do utkání a ve 14.minutě jsme vedli již 4-0 a tím bylo utkání vlastně rozhodnuté. Do konce prvního poločasu jsme ještě zvýšili naše vedení na 7-0. Začátkem druhé půlky naše tempo trošku upadlo a tak další góly padaly až těsně před koncem utkání.

Pochvalu zaslouží za předvedený výkon celý tým ,vyzvednu 5 zásahů Lukáše Frčka a krásné góly Ondrů Roda a Červenýho. Jediné co mi dnes zkazilo náladu je zranění Michala Uhlíka. Doufám ,že to nebude nic vážného a Michal se brzy vrátí na hřiště..

{gallery}vimperk/2016/fotky_zdenek_formanek/duben/fotbal_st_zaci_vimperk_krumlov/{/gallery}