Dnes představujeme DANÍKA

logosnn

Letošní Koncert Šumavy na nohou, který se uskuteční 9. 7. 2016 v KD Cihelna Vimperk, je pro Martinku, Rozálku, Daníka, Kubíka a Vládíka. Hlavním hostem večera bude Ewa Farna, kterou doprovodí kapely When It Rains ze Strakonic a prachatičtí Lucky Brew.

Letos bude podporováno pět dětí ze Šumavy i širokého okolí. Děti jsou ze Čkyně, Horšovského Týna, Chluman, Klatov a Vimperka. Rodiče dětí se spolku přihlásili na základě výzvy, se kterou spolek oslovil praktické školy, mimoškolní zařízení i úřady práce spolupracující s lidmi a s děti s⁠ postižením, aby předali rodičům a opatrovníkům dětí a lidí se 3. a 4. stupněm zdravotního postižení informace o jeho činnosti a ochotě pomoci právě jim.

 

 

otevřená srdceDNES SE SEZNAMUJEME S  DANÍKEM

 

 SNN Danik2 predstaveni

 

Daník se narodil zdravý. V osmém měsíci u něho vypukla silná epilepsie, která silně omezila jeho další psychomotorický vývoj. Přesto je to ale raubíř, který rád strká do věcí, užívá si tělesný kontakt s rodiči a všechny terapie, které mu pomáhají. Pravidelně cvičí Vojtovku, ale má za sebou i terapii s koňmi a delfíny.

 

Daníkova přání

Daníkovi jsou čtyři roky. Má dětskou mozkovou obrnu a trápí ho epilepsie, na kterou mu nezabírají žádné léky. Nechodí, ani neleze. Ale díky pravidelnému cvičení, pomoci rodiny a silné vůli dělá neustálé pokroky. Je velmi vnímavý a, ačkoliv nekomunikuje slovy, se svou rodinou se dokáže dorozumět. 


Daník se velmi rád koupe, zejména v teplé vodě. Je velmi veselý a optimistický, čímž své rodině velmi pomáhá. Rád si dobírá rodiče a vymýšlí všemožné legrácky. Je společenský a má rád děti.


 Aby mohl mezi dětmi trávit více času, potřeboval by, jak už bylo řečeno, speciální terapeutickou židličku. Ta je totiž podmínkou pro to, aby mohl navštěvovat běžnou mateřskou školku.

 

 

>>>DOKÁŽEME TO SPOLEČNĚ?<<<

 

 snn danik1

 snn danik

 

 

PODPORA NA HITHIT.CZ

Můžete pomoci členům spolku se samotným uspořádáním koncertu. Tím, že samotný výtěžek z prodaných vstupenek, jde do veřejné sbírky, nemohou si organizátoři nechat žádné peníze na samotné pořádání koncertu. Všichni, kteří činnosti Šumavy na nohou fandí, se mohou stát sponzorem KONCERTU.

 

SNN 2016 deti spolecna

“Děti 2016”

 

Zatím jsme díky vám získali:

>>>KLIKNI PRO AKTUÁLNI INFORMACI O STAVU KONTA<<<

 

Kampaň na www.hithit.cz, jejímž cílem je získat mezi drobnými podporovateli 65.000 Kč. běží do 6. června. V této době stačí jít na www.hithit.cz, vyhledat projekt Šumava na nohou a⁠ přispět na něj jakoukoli částkou. Veškeré informace jak přispět a pomoci tak uspořádat koncert, se dozvíte na zmíněných stránkách.

 

 

 

banner ewa

 

 

VSTUPENKY

Vstupenky lze koupit online na www.ticketon.cz, kde jednoduše zadáte do vyhledávače Šumava na nohou. Fyzicky jsou k dostání ve Vimperku –⁠ v⁠ Trafice U jelena, na baru v KD Cihelna a Městském kulturním středisku. Máte-li blízko do Prachatic nebo do Strakonic, koupíte si je i v tamních Infocentrech.

 

QR kód, který vás přesměruje na online předprodej vstupenek na Šumavu na nohou 2016:

static qr code without logo


 

otevřená srdceZítra se seznámíte s KUBÍKEM

 

snn kubik2 

snn deti kolaz

 

 

Celkový rozpočet Koncertu bude zhruba 270.000 Kč. Prostředky na něj získává Šumava na nohou od sponzorů – malých i větších, od města Vimperk i okolních měst a obcí a také žádá o podporu Jihočeský kraj a různé další nadace. Pilířem činnosti spolku přitom zůstává několik jednoduchých zásad. Členové nemají z činnosti spolku žádný hmotný ani finanční osobní prospěch. Chtějí ostatním poskytovat možnost, jak pomoci druhým a ještě se přitom bavit.

Je na každém z nás, jestli se rozhodneme podpořit Koncert, nebo si koupíme lístek a půjdeme se na Koncert podívat. Ale obojí má určitě smysl, každá pomoc se počítá.

SNN2016 letak sponzori A5 web1

O všech aktivitách Šumavy na nohou vás budeme pravidelně informovat.

logosnn              otevřená srdce logo šumava

{jcomments off}