Zažít Vimperk jinak

 

vimperkjinak1

 

Přípravy na Zažít Vimperk jinak jsou v závěrečné fázi. Přinášíme ochutnávku toho, na co se lze těšit. Nicméně stále ještě hledáme dobrovolníky na různá stanoviště, třeba můžete pomoci právě Vy!

 

Co by se nám opravdu hodilo

 

    • Hledáme šikovného DJ, který zajistí hudební pohodu pro náměstí U Jelena a přilehlé ulice. Zajistíme ozvučení, poplatky u OSA. Potřebujeme, aby DJ pouštěl hudbu a udržoval vše v běhu od 9:00 do 18:00.

 

    • Máte chvilku a chcete pomoct s výrobou minigolfu? Ozvěte se nám.

 

 

Fitness OPEN DAY v rámci akce “Zažít Vimperk jinak”

 

Fitness Centrum Vimperk “Move to live” má pro návštěvníky připravené sportovní akce, které budou probíhat na improvizovaném venkovním hřišti (parkoviště před fitness, bývalá tržnice) a ve cvičebním sále fitness.

 

V těchto prostorách si budete moct na vlastní kůži vyzkoušet různé skupinové cvičební lekce, které jsou ve fitness standardně nabízeny. Hned ráno Vás uvítá Petra Hříbalová svým “namaste” a jógou. Následně Vás čeká “tabata” – intenzivní intervalové cvičení, “TRX” – posilování a tvarování vlastní vahou pomocí závěsného systému, “Bodyforming” – zpevňování a tvarování postavy s lehkou zátěží, “Dance” – taneční lekce a “Piloxing” – spojení pilates a boxu.

 

Pro zájemce a zájemkyně o posilování či cvičení samostatně bude přímo ve fitness k dispozici trenér, který s Vámi projde všechny cvičební a posilovací stroje. V případě zájmu s Vámi prodiskutuje základní informace o jídelničku a nastavení optimálního cvičebního plánu. Všichni sportovci, kteří se aktivně zapojí, dostanou proteinový nápoj zdarma.

 

Pro ty méně nadšené sportovce má fitness v nabídce možnost využití sauny a vyzkoušení si jejích blahodárných účinků na vlastní kůži. Na milovníky a milovnice slunce čeká solárium Ergoline, osázené kolagenovými lampami.  K dispozici je i výběr solární kosmetiky.

 

Na venkovním hřišti bude k vidění vystoupení tanečních kroužků, a to jak malých, tak i starších tanečnic. Zároveň bude probíhat soutěž ” O nejmenšího nejlepšího sporťáka” . Jedná se o soutěž ve sportovních disciplínách na několika stanovištích.

 

Motto dne: ” Někdy nejde o zdraví nebo svaly. Někdy je to prostě jen TERAPIE.” Těší se na Vás celý fitness tým 🙂

 

 

Lezecká stěna

Na náměstí U Jelena bude lezecká stěna. Vybavení pro malé i velké lezce je připraveno. Stejně tak zkušený a ochotný personál, který se bude starat o vaše bezpečí na lezecké stěně. Tak přijďte zažít Vimperk jinak a vyzkoušet si lezení.

Mimochodem, vše zdarma díky Strojírnám Vimperk!

 

vimperkjinak2

 Hudba a tanec

 

Na horním náměstí u Pizzerie Marco a kavárny Ve Skále budou dvě pódia, na kterých se budou od 11:00 až do půlnoci střídat umělci místní i z daleka. Můžete se těšit na kapelu Jazzika z Kaplice a její živý jazz, swing a evergreeny, The Plumpies – mladé hudebníky z Českých Budějovic s pop’n’roll, taneční vystoupení Čhave Devlester, Martinu Pivoňkovou a Davida Holce, Brnky Boys, divadlo Půlnoc a pohádku O Perníkové chaloupce, harfenistku Janu Kazdovou, Veroniku Spiegelovou a Václava Dufka.

Akcí bude provázet DJ Míra Hokeš.

 

RC Modely

V RC Offroad Trial Vimperk pro Vás připravili testovací trať. Využijte jedinečné příležitosti, kdy Vám umožní řídit jejich RC modely (což se dosud nepodařilo leckteré jejich manželce:-)) a vyzkoušejte, co všechno tyhle zázraky na čtyřech kolech dokážou projet.

Pozor, tato atrakce může být návyková!

 

Dále se můžete těšit na vystoupení vimperských gymnastek a jejich “trénink” v ulici 1. máje, lezení na basy od piva, cyklojízdu zručnosti, vaření s místním gastroguru Karlem Harazimem a mnoho dalších aktivit.

 

Kompletní časový plán již brzy. Sledujte nás na www.zazitvimperkjinak.cz a Facebooku fb.com/vimperkzije.

 

Chcete-li se zapojit nebo se dozvědět více, kontaktujte pořadatele na e-mailu info@vimperkzije.cz nebo telefonu 736 776 432 (Petr). Poslední setkání dobrovolníků před konáním akce je tuto neděli 10.9. v 17:00 na Vodníku ve Vimperku.

 

 


 

 

 https://lh3.googleusercontent.com/jPxdlYKGKIsQ96ThSSrMdLyRJ0kphy4eKC2GaKyMagEOJGjmlgSSURuPR71tGJZ5XoFCRuefQsOcpaCyqYlkkU_GoFZWx58vLtzZjpruMdIfszNhJOmty1cQq3RcommhH37b3m8rsP9IR_Y6Eg

www.vimperkzije.cz

Chceme Vimperákům nabídnout další pohled na dění v našem městě. Sešli jsme se jako lidé napříč politickými stranami, různého věku, s rozdílnými názory, ale s něčím, co nás spojuje. Tím něčím je vize Vimperka, kde slušnost a dobré vztahy jsou samozřejmostí. Vimperka, kde jsou aktivní lidé podporováni, a nikoli odrazováni. Vimperka, kde odlišný názor je nezbytným prvkem diskuze. Pojďme společně oživit Vimperk. Vimperk, kde lidé žijí spolu, ne vedle sebe.