Děvčata se v náročné konkurenci neztratila

22. roč. Trhosvinenského poháru

TJ Spartak Trhové Sviny – oddíl sportovní gymnastiky uspořádal další krajský závod ve sportovní gymnastice, výjimečně pouze pro dívky. Závodů se zúčastnilo také deset vimperských gymnastek. Tentokrát se jim hodně dařilo. V nejpočetnější kategorii (28 děvčat) VS0A startovala Viktorie Ollé a vybojovala úžasné 6. místo. V kategorii VS0B se Anna Kotrlíková dostala až mezi medailistky a za perfektní provedení jí právem náležela stříbrná medaile. Tereza Hadová obsadila 4. m., Lucie Zdeňková 9.m., Kristýna Niedobová 10.m. a Sára Pulcová 13.m. V náročnější kategorii VS4C Lucii Hermanové nevyšel přeskok a to ji posunulo až na 18. příčku. Za to starší Kateřina Horová ve své kategorii VS5C získala 4.m., Daniela Vašicová 9. m a Tereza Šimečková 10.místo.

Tentokrát byly trenérky moc spokojené, protože tolik krásných umístění svědčí o tom, že jejich práce není marná.