Kadeřnická show

Kadeřnická show byla skvělá…

 

     Žáci Střední školy Nerudova – pracoviště Prachatice, oboru Kadeřník – vizážista prezentovali svůj um v Českých Budějovicích na výstavě Vzdělání a řemeslo. Mistrně předvedená kadeřnická show ve světlech reflektorů byla pro návštěvníky výstavy nevšedním zážitkem. Děvčata předvedla extravagantní líčení a účesy přímo na pódiu Českobudějovického výstaviště. Diváci měli možnost sledovat jednotlivé kroky, které v rytmu hudby naše žákyně Barbora Fidlerová tvořila. Vše bylo přenášeno na plátno za oběma aktérkami, aby každý detailně viděl, co se žáci tohoto oboru naučili.

 

Kompletní projekci zajistili žáci naší školy studující obory se zaměřením na elektro.

 

Mgr. Kateřina Koubová

 

{gallery}vimperk/2018/11_listopad/kadernicka_soutez{/gallery}

 

{jcomments off}