nemsus

Vyjádření MUDr. Marka Škanty k SN

 

Vyjádření MUDr. Marka Škanty k Sušické nemocnici 

 

 

       POSÍLÁM POZDRAV JAKO ZÁSTUPCE LÉKAŘŮ Z PERIFERIE VŠEM, CO DOKÁZALI VZKŘÍSIT SUŠICKOU NEMOCNICI, NIKDY JSEM ZA SVŮJ ŽIVOT NIC PODOBNÉHO NEZAŽIL! BUĎTE PYŠNÍ NA TO, CO JSTE SVOJÍ PRACÍ DOKÁZALI A NENECHTE SI NIKÝM NAMLUVIT, ŽE VAŠE PRÁCE BYLA BEZCENNÁ, TAK, JAKO TO SVÝMI ROZHODNUTÍMI DĚLÁ SOUČASNÉ VEDENÍ. NEDIVÍM SE MĚSTU, NEMOCNICE JE PRO NĚJ EKONOMICKY NESMÍRNĚ ZATĚŽUJÍCÍ, ALE O VSTUPNÍ INVESTICI PRO OBNOVENÍ PROVOZU VŠICHNI DOBŘE VĚDĚLI A SOUČASNÝM POSTUPEM JI CELOU PRAKTICKY VYHODÍ OKNEM.

 

 

       CHTĚL BYCH POŽÁDAT OBĚ STRANY, ABY SE POKUSILY SITUACI ŘEŠIT KONSTRUKTIVNĚJI, NEMOCNICI LZE PROVOZOVAT S MNOHEM MENŠÍ ZTRÁTOU, DOMLUVA JE URČITĚ MOŽNÁ, NECHTE ZA DVEŘMI PŘEDSUDKY A POMLUVY A ZKUSTE TO.

 

 

       SOUČASNÉ OBSAZENÍ ČLENŮ DOZORČÍ RADY A VEDENÍ NEMOCNICE JE VELMI NEŠŤASTNÉ, PŘEVAŽUJÍ OSOBNÍ ANTIPATIE, PŘEDSUDKY, FALEŠNÉ NADĚJE A DLUŽNO PODOTKNOUT, ŽE VINA JE V TOMTO PŘÍPADĚ NA OBOU STRANÁCH, V KOMUNIKACI BYLY MEZERY OD SAMÉHO POČÁTKU. NEMOCNICI POTŘEBUJEME, POTŘEBUJEME TADY CT, POTŘEBUJEME FUNKČNÍ 24 HODINOVÉ AMBULANCE, POTŘEBUJEME ZÁZEMÍ PRO NAŠE PACIENTY A ZÁCHRANNOU SLUŽBU, NENÍ ÚNOSNÉ VOZIT S BANÁLNÍMI ÚRAZY A NEMOCEMI K OŠETŘENÍ VŠECHNY DO KLATOV.

 

 

DRŽÍM VÁM VŠEM PALCE!

 

MAREK ŠKANTA KOLINEC 

 

  

 

 

{jcomments off}