Scénář, režie…… AKCE!

Perfektní atmosféra, super program, nabitý sál…. co víc si mohlo sušické kino při svém slavnostním znovuotevření přát? Ve čtvrtek 27. září poprvé přivítalo své návštěvníky po více než roční pauze. Během doby kdy bylo zavřené zde proběhla kompletní rekonstrukce sálu i všech ostatních prostor, byla pořízena moderní digitální technologie, vybudována nová galerie, kavárna, rozšířeny prostory technického zázemí. Rekonstrukce za téměř čtyřicet milionů korun, realizovaná z velké části díky prostředkům získaným z fondů EU – ROP Jihozápad, je u konce. Sušice získala novou moderní budovu která se stala srdcem kulturního života ve městě.

 

Předpremiéře nového českého filmu Tomáše Vorla Cesta do lesa, kterou přijeli uvést tři Tomášové – hlavní protagonisté Tomáš Hanák, Tomáš Vorel mladší a režisér Tomáš Vorel starší, tleskal do posledního místečka zaplněný sál.

 

 

1

 

 

Zveme vás do nového kina na 2D i 3D projekce,  programy pro děti, filmový klub, posezení v nové kavárně, prohlídku výstav v galerii…. to vše a více nabízí  Kino Sušice.

 

 

 

 

2

3

4

5

7

paska

paska2

paska3