uvod

Bruslete jako Martina Sáblíková

hlásá poutač na sušickém zimním stadionu a zve bruslaře na svou plochu po celý rok.

 

martina2

 

Zimní stadion se už v září připravoval na novou ledovou sezónu a od října už je plocha pro ostré nože hotová. Zimní stadion v Sušici je připraven pro organizované bruslaře i pro veřejnost – jen nezapomeňte, že po dobu výstavby krytého bazénu, je vstup na ZS zadním vchodem (od Fuferen).

 

martina3

Vstupné se od loňska nezměnilo – na veřejné bruslení platí dospělí vstup 20, děti a studenti 15 a nebruslící doprovod 5 korun.

Pokud jste ještě nestihli nabrousit, nic se neděje – broušení bruslí na zimním stadionu probíhá každé úterý a čtvrtek od 17 do 19 hodin.

 

Aktuální rozpis veřejného bruslení se co nejdříve objeví na plakátech i webových stránkách sportovních zařízení města Sušice –  www.sules.cz (zimní stadion-rezervace), kde získáte také informace o pronájmu ledové plochy a další.

 

martina1

 

Přijďte si zabruslit na stadion, kde trénuje i Martina Sáblíková, která si Šumavu a Sušici oblíbila a pravidelně se sem s reprezentačním týmem vrací. Tréninkové možnosti bruslení a cyklistiky v horské přírodě využívá především v Sušici a na Kašperských Horách, kde si ve Wellness & Sport hotelu Šumava pochvaluje nejvíce kuchyni. (pn)

 

Nejbližší termíny veřejného bruslení v Sušici:

5. 10. : 14,45-16,15 hod.

7. 10.:  17,00-18,30 hod.

9. 10.:  15,00-16,30 hod.