policie

Krimi zprávy

NEHODY

Auto na boku

V sobotu 13. října dopoledne měl  na silnici ve směru od Kašperských Hor na Dlouhou Ves kolizi sedmadvacetiletý řidič  vozidla zn. Nissan.  Po projetí pravotočivé zatáčky vjel vlevo mimo komunikaci a vozidlo se převrátilo na bok. Muž byl převezen se zraněním do nemocnice. Pasivní dechová zkouška byla u řidiče pozitivní. Příčinu dopravní nehody policie dále šetří. Škoda na vozidle činí 15 000 Kč.

 

 

Nadýchal 2,11 promile alkoholu 

         V neděli 14. října kolem druhé hodiny ráno jel ve směru od obce Modrava na obec Filipova Huť řidič 24 letý muž z Klatov s vozidlem zn. Škoda Fabia. Při projíždění levotočivé zatáčky zjistil  na vozovce lesní zvěř, chtěl zabránit střetu a vyjel s vozidlem mimo komunikaci. Narazil přední částí vozu do stromu. Při dopravní nehodě došlo ke zranění spolujezdkyně, která byla převezena do nemocnice v Sušici a následně do Plzně. Řidič utrpěl lehké zranění.  Muž se podrobil dechové zkoušce a přístroj naměřil 1,95 a opakovaně 2,11 a 1,82 promile alkoholu, souhlasil s lékařským vyšetřením a odběrem krve. Škoda činí 90 000 Kč.

 

Vzali nářadí

V Sušici vnikl dosud neznámý pachatel do garáže a dílny u domu a odcizil různé elektrické nářadí a dva svářecí stroje v hodnotě 77 000 Kč. Další případ zaznamenali policisté v obci u Sušice,  kdy se zloděj dostal do neobývaného domu a z dílny vzal nářadí a tři úhlové brusky, vrtačku, vibrační brusku, sadu klíčů a další věci. V tomto případě vznikla majiteli škoda 11 620 Kč.