Poděkování voličům

PODĚKOVÁNÍ PAVLA DVOŘÁKA: Vážení kolegové, příznivci,

chci Vám všem, co jste podporovali naše nové hnutí Jihočeši 2012 moc a moc poděkovat. Mnozí jste se zapojili do naší kampaně, mnozí jste nám vyjadřovali podporu a věřte, že SMSky nebo maily či osobní kontakt s Vámi – to vše bylo a je hodně příjemné, povzbuzující.

 

Jsme hnutí, o kterém nikdo před třemi měsíci nevěděl, bez podpory médii, stranických aparátů. Vytvořili jsme tým a jako tým uspěli. Na kandidátce jsou lidé, kteří dělají ve veřejných funkcích ve velkých městech i na vsích. A ukázalo se, že volby nedělají jenom billboardy, plakáty, digitalizované tváře nebo nic neříkající slogany. Vždy jsem říkal, že paměť je nejlepší reklamou každého z nás, a to se ve volbách i ukázalo.

 

Nekončíme, jsme parta, která se rozjíždí. Nynější povolební vyjednávání za nás vedou L.Průša, M.Doktor a P.Hroch. Máme připravené lidi, odborníky, kteří by kraji pomohli, řekli jsme si, že to bude bez předsudků, rozumem i srdcem. Máme určitě nejlepší program rozvoje kraje. Uvidíme, zda budeme v koalici či opozici
Půjdeme i do dalších voleb ve městech, senátu pod touto značkou.

 

Sám za sebe říkám, že jsem zvyklý „hrát naplno a fér”, tak mne znáte. Chtěl bych se v krajském zastupitelstvu odborně podílet na školství, rozvoji, zdravotnictví a sportu. A budu se pochopitelně opírat o naši skupinu JIH 2012 i o Váš názor. A také spolupracovat s dalšími zastupiteli jiných stran našeho regionu. Máme na něj asi hodně podobný náhled, víme, co potřebuje.

 

Ještě jednou všem díky a držte nám palce.

 

Mgr. Pavel DVOŘÁK
JIH 2012