Pomozte škole

ZŠ SMETANOVA: Naše škola ZŠ Smetanova Vimperk se jako jedna z 27 škol celé republiky zapojila do projektu společnosti Cetelem na podporu sportu ve školách.

 

Soutěží chce tato společnost pomoci s materiálním vybavením pro školní TV. Chtěli bychom Vás tímto pořádat o pomoc při získání zajímavé finanční částky pro sport na naší škole. V čem spočívá. Otevřením www.cetelem.cz a kliknutím na odkaz Cetelem školám (vpravo dole) se objeví obrázky jednotlivých škol. Naleznete tu naši (zatím bohužel vzadu) a kliknutím pod obrázek jí přidělíte hlas. Odkaz na naši školu v soutěži: http://www.cetelem.cz/sport-skolam/hmotne-zabezpeceni/galerie/zs-vimperk.html

 

Stále z různých příspěvků zaznívá, jak je Vimperk město, kde se nic neděje, jak je pasivní, zkuste to změnit a přispět svou troškou do mlýna (svým hlasem) ke zlepšení materiálního vybavení školy, kterou jste navštěvovali, či v současnosti navštěvují Vaši blízcí, či známí.

 

Na kliknutí pod logem naší školy se těší autoři projektu

 

Mgr. Vladan Pokorný a Mgr. Jan Líkař