Áčko i béčko odešly s „bůrem“

Po vítězství nad energetiky z Plzně čekal na sušické divizní fotbalisty v 8. kole celek Tachova. Sušické odhodlání potvrdit na domácím trávníku body z minulého kola však dlouho nevydrželo. Trochu se zablýsklo při úvodním brejku Vrhela , ale gól tachovských, který přišel v podstatě po následující akci, předznamenal celý další průběh zápasu.

Tachovští opanovali veškeré herní činnosti a nakonec zvítězili vysoko 5:0 a po zásluze si odvážejí tři body.

SUŠICE – TACHOV   0 : 5 (0 : 3)

Branky: 8´ a 67´ Jaroslav Kovařík, 4´ Jan Viterna, 32´ Jaroslav Sadílek a 86´ Michal Folejtar

Rozhodčí: Jiří Kříž – Viktor Paták, Ladislav Szikszay ŽK: 1 : 1. Diváků: 400

V 9. kole divize čeká na sušické další těžký soupeř. V sobotu 5.10. je čeká utkání na horké půdě týmu Senco Doubravka, kde jsou domácí jasným favoritem.

V 6. kole okresního přeboru se sušická rezerva vypravila do Běšin. Domácí celek jasně dominoval, navíc sušičtí přišli ve 12. minutě o T. Marka. Takže po hattricku domácího Jindřicha Vítovce a další brance Matějky už po první půli v podstatě nebylo o co hrát. I ve druhé půli se obraz hry významně nezměnil, došlo pouze k oboustranné korekci stavu.

BĚŠINY – SUŠICE B   5:1 (4:0)

Branky: 9., 40. a 43. Vitovec Jindřich,22. Matějka Vaclav,82. Vališ Miroslav – Klíma Tomáš

Rozhodčí Habada. ŽK 0 : 1. Diváků 30.

Sušičtí „ Celtics“ v 6. kole IV. třídy přivítali na domácí půdě Kvasetice. Vyrovnanému průběhu zápasu odpovídal i výsledek, na pokutové kopy se ukázali být lepší domácí a v Sušici zůstal i rozdílový bod.

SUŠICE C – KVASETICE   1 : 1 (0 : 1) PK 4 : 2

Branky : 49. Kratejl Petr – 26. Maršík Zdeněk

Rozhodčí Říha Zdeněk . ŽK 3 : 4 . Diváků 125.