hokej

Sušičtí hokejisté podlehli Cehnicím

3.kolo Okresního přeboru odehráli hráči TJ Sušice ve Strakonicích s týmem Sokol Cehnice.

Hned od začátku zápasu měli sušičtí problém srovnat se s přísným metrem rozhodčího Vovčka.

Paradoxně ale čtyři přesilovky soupeře ubránili (z toho více než 2 minuty byl poměr hráčů na ledě 3 ku 5), ale inkasovali při hře pět na pět po školáckých chybách, a to celkem třikrát v první třetině.

Ve druhém dějství hráči ze Sušice zlepšili bruslení a to mělo za důsledek časté nedovolené zákroky ze strany hráčů Sokola Cehnice. Sušičtí využili tři přesilovky a čtvrtý gól přidali za vyrovnaného stavu. Ve druhé třetině inkasovali jen jednou a tak před posledním dějstvím svítil na ukazateli stav 4:4.

Bohužel nadšení a odhodlání, odvézt ze Strakonic po dlouhé době nějaké body, vydrželo ve třetí třetině jen necelé čtyři minuty, když po chybě v rozehrávce hosté z města sirek inkasovali. Hra vabank ovoce nepřinesla , zkušenější hráči z Cehnic si výsledek pohlídali, naopak své vedení ještě jednou brankou navýšili.

„Pozitivně hodnotím naši hru v přesilovkách, ale doplatili jsme na školácké chyby, kterých se musíme v příštích zápasech vyvarovat“ zhodnotil zápas trenér hostí.

Sokol Cehnice : TJ Sušice 6:4 (3:0,1:4,2:0)

Branky (Asistence): 24´Rendl (Vávrů), 30´Šmrha, 32´Košvanec (Ryšavý,Broža),
33´Vávrů (Broža)

Sestava: Šlais, (Potužák) – Broža,Rendl,Lejsek,Šmrha-Ryšavý,Vávrů,Košvanec,Holý,Korál,Machovec,Mařík,Skuhra.

Vyloučení: 8:8