První domácí divizní výhra

V sobotu 19. 10. přivítalo sušické áčko na svém hřišti v utkání 11. kola svého bezprostředního souseda z tabulky, celek Jindřichova Hradce.

Už od počátku předváděla obě mužstva pohledný fotbal, ve kterém zpočátku nebezpečnějším dojmem působili hosté. K obratu došlo v 11 minutě, kdy vyšla sušickým ukázková kombinace a po centru Szedmáka se hlavou trefil Vrhel. Ve zbytku prvního poločasu se hra opět vyrovnala, dvakrát se vyznamenal domácí brankář Jarolím.

Na úvod druhé půle po faulu na Kočího přišla penalta, kterou s přehledem proměnil opět Vrhel. Hosté se pokusili zápas zdramatizovat o 7 minut později, kdy se po rohu hlavou trefil Vaněk.Další pokusy o vyrovnání hradeckých zmařil svou trefou Jech. V závěru utkání hosté nejprve spálili tutovku a poté přidal rozhodující čtvrtý gól Sušice Budil.

Sušičtí tak zaznamenali svou první domácí výhru a po zásluze si za předvedený výkon připsali plný bodový zisk.

SUŠICE – JINDŘICHŮV HRADEC 4 : 1 (1 : 0)

Branky: 11´ a 50´ Miroslav Vrhel (druhá z PK), 70´ Václav Jech, 86´ Marek Budil – 57´ Daniel Vaněk

Rozhodčí: František Šlapák – Ondřej Kožák a Pavel Štrincl, ŽK 3:5, diváků 300.

Sestava TJ Sušice:František Jarolím, Lukáš Kodýdek, Jakub Melka, Václav Jech, František Hrach (70´ Marek Budil), Jiří Kysilka (88´ Ondřej Skrbek), Radek Kočí, Jakub Szedmák, Miroslav Vrhel, Jaromír Králík (80´ Jan Skála) a Petr Matějka (70´ Jiří Skuhra)

V sobotu 26.10. se sušičtí utkají v Praze s dalším sousedem z tabulky, s družstvem Zličína .

Sušická rezerva měla v sobotu 19.10. na programu derby družstvem Hrádek A, které se trvale pohybuje na čelních příčkách tabulky. Sušičtí hráči se silného soupeře nezalekli a před pěknou návštěvou ( 150 diváků) byli hrádeckým vyrovnaným soupeřem. V normální hrací době se obě mužstva rozešla smírně 1:1, v následujícím penaltovém rozstřelu bylo sušické béčko lepší a tak si odvezlo rozdílový bod.

HRÁDEK – SUŠICE B 1 : 1 (1 : 0) PK 4:5

Branky: 30. Kojzar David – 57. Tonner Miroslav

Rozhodčí Josef Blaheta, ŽK 1:1, diváků 150

V 9. kole IV. třídy přijel do Sušice druhý tým aktuálního pořadí – Milčice. Přes veškerou snahu se tento soupeř ukázal být nad síly sušických „ Celtics“ , kteří přes slibný začátek nakonec prohráli 2:5.

TJ SUŠICE C – MILČICE 2 : 5 (1 : 2)

Branky : 2. Kratejl Petr, 52. Buchsbaum Petr – 28. Kubaň Milan, 39. Vladař Tomáš, 64. Vladař Tomáš, 65. Chládek Josef, 90. Chládek Josef

Rozhodčí: Pena Miroslav, ŽK 0:2, diváků 80