Vimperští úspěšní i v plzeňské lize

soutez horskych kol2

Poslední listopadovou neděli se zcela zaplnil sál KD v Kyšicích u Plzně při příležitosti slavnostního vyhlášení Becker Cupu 2013 – 13. ročníku Plzeňské amatérské ligy horských kol. Nejlepším bikerům předával originální plakety patron letošního ročníku Ondřej Cink, mistr světa v cross country. Pro účastníky minimálně pěti závodů byla připravena bohatá tombola.

soutez horskych kol5

Na této soutěži, která je obdobou Jihočesko – bavorského poháru měl hned několikeré zastoupení i ČS Specialized Junior MTB team.

Tentokrát se podařilo nejlépe obhájit barvy svého klubu Jaroslavu Vondráčkovi, který se v kategorii straších žáků umístil na krásném 2. místě.

soutez horskych kol4

V kategorii starších žákyň obsadila Tereza Sásková 4. místo.

V kategorii nejmladších žáků soupeřilo celkem 49 chlapců, ale zástupci z Vimperského klubu se zde neztratili. Matyáš Vondráček si vybojoval pěkné 6. místo a 23. příčka patřila za slušný výkon zaslouženě Janu Řezníkovi.