FK Junior Strakonice- Šumavan Vimperk  4:1  ( 0:1)

Branky: Rod O.

Sestava: Jaroš M. – Formánek J.,Kadlec D.,Rod .,Uhlík M.,-Koubek J.,Červený D.,Frček L., Rod O., Koloušek T., Matoušek V.

Střídali: Uhříček L.,Červený O.,Wagner M.

Ve velmi chladném a opět zimním počasí jsme v neděli nastoupili k poslednímu přípravnému utkání ve Strakonicích.

Po velmi vydařeném prvním poločase jsme vedli 1:0. Bohužel ve druhém poločase nám trošku došly síly a po zbytečných chybách jsme z pěti šancí dostali čtyři branky.

Naše sestava byla asi nejsilnější, jakou v současné době můžeme postavit. Proto jsem s výsledkem docela spokojený, protože jsme po celý zápas dokázali se soupeřem, který je v současné době na 4. místě KP držet krok.

HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ ROČNÍKY 2008 A MLADŠÍ Strakonice 23.3.2014

strakonice 2008

Účastníci: FK Junior Strakonice 1, FK Junior Strakonice 2, TJ Šumavan Vimperk, FC Písek

Systém: 4+1, hráno každý s každým 1×15 min. dvoukolově

Výsledky TJ Šumavan Vimperk 2008-2009:

TJ Šumavan Vimperk – FC Písek

3:1 branky: Uhlík D. 2x, Havlan V.

7:0 branky: Havlan V. 3x, Uhlík D. 2x, Hejtmánek T., Spaczynski D.

TJ Šumavan Vimperk – FK Junior Strakonice 1

1:5 branky: Havlan V.

TJ Šumavan Vimperk – FK Junior Strakonice 2

1:1 branky: Havlan V.

0:1

Sestava: ročník 2008- Kryštof Roman, Havlan Vladimír, ročník 2009-Uhlík David, Hejtmánek Tomáš, Spaczynski David, Sýsová Sylvie

Konečná tabulka:

1. FK Junior Strakonice 1

2. FK Junior Strakonice 2

3. TJ Šumavan Vimperk

4. FC Písek

strakonice 2008 1

“Kluci a jedna slečna skončili celkově na krásném třetím místě, kdy nám v posledním zápase turnaje uniklo druhé místo o vlásek,” zhodnotil turnaj Jaroslav Uhlík, předseda FO TJ Šumavan Vimperk