Pokus o reparát nevyšel

Těžký úkol stál před sušickými fotbalisty v posledním domácím zápase, kdy na ně čekal nelehký soupeř – fotbalisté třetího Českého Krumlova. Reparát po debaklu z předchozího kola začal úspěšně. Domácím se dařilo držet se soupeřem krok a ve 30. minutě šli dokonce do vedení, když se trefil Vrhel. Vedení drželi až do konce první půle, kdy po zbytečném faulu v domácím pokutovém území soupeř gólem z penalty srovnal stav zápasu.

I po přestávce chtěli domácí pokračovat ve svých výkonech, ale dvě hrubé chyby v defenzivě hned na úvod druhé půle soupeř potrestal. Pak se začala domácí hra pomalu rozpadat a na konci zápasu už nebylo po odhodlání ani stopy. Výsledkem byl další, tentokrát milosrdnější, „hokejový výsledek“a žalostná bilance – ani bod z posledních tří zápasů a skóre 2:18, což nedává domácímu týmu žádný důvod k optimismu.

TJ SUŠICE – FK SLAVOJ Č.KRUMLOV   1:5 (1:1)

Branky: 30´ Miroslav Vrhel – 47´ a 55´ Jindřich Rosůlek, 44´ Václav Beránek (PK),

84´ Pavel Svoboda a 89´ Václav Jakeš

Rozhodčí: Jan Brda – Lukáš Machýček, Milan Matějček. ŽK 2:1.

Diváků 220.

Posledním zápasem, který uzavře podzimní část divize bude v sobotu 15. listopadu dlouho očekávané derby s celkem Klatov. Utkání začíná v Klatovech ve 13.30.