Na třetí místo chybí jeden bod

28.12.2014

TJ Sušice : Start Luby 2:4 (0:2,2:2,0:0)

Domácí nezvládli první polovinu utkání. V 25. minutě prohrávali s výborně hrajícím soupeřem z Lub už 0:4. Od poloviny zápasu, kdy v 31. minutě vstřelil branku Karhan a v 37. minutě další přidal Blažek, se domácí zlepšili. Dobře forčekovali a napadali rozehrávky soupeře, zlepšili bruslení, ale z mnoha šancí, které si do konce utkání vytvořili nedokázali skórovat. Hráčům Startu Luby se podařilo svůj náskok udržet a odvezli si ze Sušice oba body.

Branky (Asistence):31´Karhan, 37´Blažek (Šašek)
Sestava: Skolek – Skuhra, Blažek, Myslík, Lejsek, Šašek, Korál, Vávrů, Ryšavý, Vachoušek, Fedor, Košvanec, Kutil, Karhan.
Vyloučení: 6:6

10.1.2015

CZ Leas Cehnice : TJ Sušice 1:2 (0:0,1:2,0:0)

Velice úporně hrané utkání rozhodla druhá třetina. V 25. minutě se sušičtí ujali vedení brankou Blažka, po přihrávce Pitela. Domácí odpověděli v 31. minutě , kdy po tvrdé střele do masky brankáře Šlaise dorážel do odkryté branky Vlček. V 38. minutě si ale Sušice vedení vzala zpět zásluhou Vávrů. Tento gól se ukázal jako vítězný. Sušičtí si závěr zápasu zkomplikovali ještě s dvěma oslabeními. Velký tlak ale ustáli, oslabení ubránili a mohli se radovat z plného počtu bodů z hřiště soupeře.

Branky (Asistence): 25´Blažek (Pitel), 38´Vávrů (Košvanec, Pitel)
Sestava: Šlais (Skolek) – Skuhra, Blažek, Myslík, Šmrha, Broža, Korál, Vávrů, Ryšavý, Vachoušek, Pitel, Košvanec, Kutil.
Vyloučení: 3:3