hc milevsko 2010

5:1

(5:0,0:0,0:1)

VIM

Branky a nahrávky: 4. T. Novotný (Pouch, A. Nevolný), 11. A. Nevolný (Votruba, Pouch), 13. T. Novotný (Pouch, Matějka), 19. Matějka (Urbanec, Štych), 20. Radosta (Reiniš) – 60. Krejsa (Hail, Plouhar)

Vyloučení: 8:7, navíc J. Havran, Pouch (oba MIL), Vávra (VIM) všichni 5 minut + do konce, Urbanec (MIL) 10 minut.

Využití: 2:1

Rozhodčí: Svoboda – Jirovský, Karlín

Diváků: 320

Milevsko: Šindelář – Matějka, Votruba, Štych, Jíška, Bartůněk, J. Havran (41. Sláma) – A. Nevolný, Pouch (41. I. Novák), T. Novotný, Urbanec, Pešta, Hamerle, Radosta, Reiniš, Fořt

Vimperk: Podhradský (21. Pixa) – O . Předota, Horejš, Voldřich, Vavřík, R. sitter, Vávra (32. Vítovec) – Lang, Vinš, Slabý, Plouhar, P. Novotný (21. Krejsa), Hail, J. Sitter, Kouba, Gabauer

text:zdroj HC Vimperk

Dorost 10.1.2015

HC VIMPERK – HC DOMAŽLICE  4 : 2  (2:0,0:0,2:2)

Branky: Gabauer Vojtěch, Herc, Horák,Chval

Přihrávky: Fiedler, Korál, Král

Vyloučení: 4:3

Sestava domácích: Chodora (Zeman)-Herc,Žampach,Gabauer Vojtěch,Fiedler,Pek-Chval,Korál,Gabauer Ondřej,Král,Horák-Vozobule

Po sérii porážek dokázali vimperští dorostenci v sobotu zabrat a na domácím ledě přehráli souseda v tabulce hosty z Domažlic. Rozhodující náskok si domácí vytvořili již v první třetině, kdy soupeři odskočili na rozdíl dvou branek a to zásluhou Vojtěcha Gabauera a přesné střele obránce Herce. Ve druhé třetině domácí viditelně zvolnili a jen zásluhou pozorného  brankáře Chodory neinkasovali od dobře bruslících hostů a třetina se nakonec odehrála bez branek. Když ve čtyřicáté první minutě zvýšil domácí Horák na rozdíl tří branek, zdálo se být rozhoduto. Jenže nepozorná hra domácích v obranném pásmu, jejich dlouhodobá slabina, umožnila soupeři snížit na rozdíl pouhé branky. V závěru již domácí svého soupeře do většího tlaku nepustili a při závěrečné hostující hře bez brankáře pečetil výsledek po dobrém napadání soupeře ve středním pásmu do prázdné branky kapitán Chval. Domácí si sobotní vítězství zlepšenou hrou oproti předchozím zápasům zasloužili a nyní si mohou přát aby čekání na další vítězství netrvalo tak dlouho.

Junioři 11.1.2015

HC Vimperk-HC Lužnice 7:3(0:1,4:1,3:1)

Branky Vimperka:Vítovec 3,Novotný 2,Myslík,Buček

Asistence:Vítovec 2,Novotný,Sitter J.,Buček,Krejsa,Ptášnik

Vimperští junioři splnili roli favorita,když o osudu utkání rozhodli čtyřmi využitými přesilovými hrami.

trenér:Myslík Jan

hodnocení Jana Myslíka:Turnaj jsme odehráli v 7 lidech a i přes dvě prohry kluci bojovali a je vidět velké zlepšení.Opět výborně chytal brankář Potůček,konečně se začínají projevovat tréninky,kdy jsme po  Novém roce začali o hodně víc bruslit.I přes dvě prohry kluky chválím.

Ročníky 2008

HC Vimperk B – HC Písek B  16:6

branky:Košnař 7,Vondrášek 4,Vinš 2,Voldřichová 2,Novotný.

nahrávky:Vinš 7,Vondrášek 5,Košnař 4,Jirán D.,Voldřichová.

HC Vimperk B – HC Sušice B 11:6

branky:Vinš 3,Košnař 3,Vondrášek 2,Švík,Novotný,Jirán D.

nahrávky:Vondrášek 4,Vinš 2,Košnař 2.

sestava:Jeřábek,Voldřichová,Vinš,Košnař,Vondrášek,Novotný,Jirán D.,Švík,Samek.

trenér David Vinš

hodnocení Davida Vinše:Jsem velmi spokojen s celým týmem.Kluci makali celý turnaj a výsledkem byli dvě výhry.Trefila se Adelka Voldřichová a poprvé taky Jakub Švík.Hodně se začíná projevovat docházka,kdy klucí chodí pravidelně a s chutí.Dnes bojovali a navíc davali krásné goly.Dobře zachytal brankář Jeřábek.Další turnaj sehrajem v Soběslavi 25.1.2015.

vins turnaj susice

Fotbal:

III. KOLO  SETERM CUP mladší přípravky pro ročníky 2008 a ml.

DSC 0042

TJ Šumavan Vimperk – SKP ČB r.2009  7:0

branky: Vondrášek T. 2x, Uhlík D. 2x, Kalianko P. 2x, Hudík T. 1x

TJ Šumavan Vimperk – Jiskra Třeboň   2:1

branky: Havlan V. 1x, Uhlík D. 1x

TJ Šumavan Vimperk – FC Písek   9:0

branky: Košnař D. 3x, Krejčí F. 2x, Uhlík D. 1x, Vondrášek T. 1x, Vinš D. 1x, Havlan V. 1x,

Sestava: Kryštof R., Krejčí F., Havlan V., Vinš D., Hodina P., Hudík T., Kalianko P., Vondrášek T., Uhlík D., Košnař D.

Trenéři: Košnař J., Vondrášek P., Havlan V.

Hodnocení trenéra Jiřího Košnaře: Kluci nás svým výkonem mile překvapili. Nehráli jsme nakopávané  vysoké míče od brankáře jako někteří naši soupeři, ale snažili jsme se hrát kombinačně a po zemi. Především zápas s Třeboní, která do tohoto zápasu ještě neprohrála se musel všem divákům a rodičům líbit.

Neděle 11.1.2015 FOTBALOVÉ ZIMNÍ HALOVÉ LIGY

DSC 0095

V neděli 11. ledna se mladší přípravka TJ Šumavanu Vimperk (ročníky 2006 a ml.) zúčastnila
hned dvou turnajů v rámci zimních halových lig a to na SKP České Budějovice a v Týně nad Vltavou.
V Budějovicích hráli chlapci ročníky 2007 a ml. a v Týně o rok starší kluci ročníky 2006.

Branky:Adam Sedláček 5, Václav Hovorka, Matěj Matheisl, David Markovec

sestava: ročníky 2007 – Adam Sedláček, David Markovec, Václav Hovorka, Tomáš Krejsa,
Matěj Matheisl, Marek Pineau, ročníky 2008 – Roman Kryštof, Vladimír Havlan, Petr Hodina

trenéři: Petr Hodina, Milan Hrubý

výsledky 2. kola TÝNSKÉ ZIMNÍ LIGY pro ročníky 2006 a ml. – Týn nad Vltavou

TJ Šumavan Vimperk – FK Olympie Týn nad Vltavou 13:1

Branky:Matěj Stöhr 5, Miroslav Podroužek 3, Martin Lyer 3, Adam Kliment, Jaroslav Uhlík

TJ Šumavan Vimperk – TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 5:0

Branky:Matěj Stöhr 3, Martin Lyer, Miroslav Podroužek

TJ Šumavan Vimperk – TJ Hradiště (Písek) 22:0

Branky: Jaroslav Uhlík 7, Radek Juřík 4, Miroslav Podroužek 4, Matěj Stöhr 3, David Uhlík 2,

Adam Kliment 2

sestava: ročníky 2006 – Petr Wolf, Radek Juřík, Adam Kliment, Jaroslav Uhlík, Miroslav Podroužek,

Matěj Stöhr, Petr Švarc, Martin Lyer, ročník 2009 – David Uhlík

trenér: Jaroslav Uhlík

Vimperská sálovka 2014-2015  6.kolo  – neděle 11.1.2015

Litrpool J.K.  – Buccaneers F.C.  5:6 na pen. (1:0)

Psutka Jan 2, Ketzer Radek, Čech Jan, Děd Jan ml. – Kováč David 3, Hrabák Marek 2

8.  Pekaři   0 0 6 27:44 1

7.kolo – sobota 17.1.2015 od 13h (POSLEDNÍ)

13.00h Pekaři   – Litrpool J.K.

13.50h Čkyně   – Buccaneers F.C.

14.40h TABALKO  – TIPSPORT

15.30h Dynamo Jelimani B – Tácek United

střelci po šestém kole: 11 – Pek David (D. Jelimani B), Chvosta Michal (Pekaři),