Ani tři góly ve 47 vteřinách nepomohly

Sušičtí nezvládli utkání a soupeři z Katovic dovolili nastřílet šest branek. Hráči Sušice vstoupili do zápasu dobře, soupeře zatlačili, ale bohužel branku se vstřelit nepodařilo. To se naopak v páté minutě povedlo Katovickým. Od této chvíle domácí znervózněli, začali hrát křečovitě a to soupeř využíval a navyšoval svůj náskok. Za stavu 0:6 v 54. minutě se sice podařilo domácím husarský kousek, když během 47. vteřin vstřelili tři branky. Toto zmrtvýchvstání ale bohužel přišlo příliš pozdě a zápas skončil tříbrankovým rozdílem.

Příští domácí utkání se na ZS v Sušici odehrají 8.2. od 16.00 hod se Sokolem Radomyšl a 15.2. od 14.00 hod s CZ Leas Cehnice.

TJ Sušice : Sokol Katovice 3:6 (0:1,0:2,3:3)

Branky (Asistence): 54´Petera (Šmrha), 54´Ryšavý (Vávrů, Šašek), 54´Vávrů (Ryšavý).

Sestava: Šlais – Blažek, Šmrha, Lejsek, Myslík, Skuhra – Vávrů, Ryšavý, Broža, Holý, Korál, Šašek, Petera, Košvanec, Kutil.

Vyloučení: 2:3