Divizní jaro začalo debaklem

Nešťastně vykročili hráči sušického A týmu do jarní části divize. Na hřišti českobudějovické farmy – Malše Roudné navázali na neslavné výkony z podzimu. Utkání bylo zpočátku vyrovnané, ale sušické útočné snahy končily na hranici velkého vápna a k prvmí, spíše propagační střele se naši odhodlali až ve 45. minutě a to už soupeř po dvou trefách Jasanského vedl 2:0.

Ve druhé půli soupeř zvedl obrátky a utkání se pomalu začalo měnit v exhibici. Tempo se trochu zabrzdilo po hromadném střídání hráčů Roudné, kdy se v 74. a 81. minutě trefil Radek Kočí po přihrávkách Petra Páleníka. Soupeř ale v závěru utkání přidal ještě dvě branky a tak utkání skončilo hokejovým výsledkem 7:2.

Malše Roudné – TJ Sušice 7:2 (2:0)

Branky: 36. a 42. Jasanský, 52. Vávra, 58., 70. a 85. Kalod, 89. Růžička – 74. a 81. Kočí.

Rozhodčí: Petřík – Severýn, Pečenka. ŽK: 1:3 (Otepka – Kysilka, Skrbek, Vrhel).

Diváků: 200.

Fotogalerii z utkání najdete zde.

Další těžké utkání čeká na sušické fotbalisty hned v neděli 15. března kdy od 14.30 hostí vedoucí celek divize – fotbalisty Tachova.

Zimní turnaj EL-WEST REALITY pokračoval třetím kolem.

Výsledky:

Skupina A

SOKOL HRADEŠICE – SK KOVO STRÁŽOV  0 : 2 (0 : 1 )

Branky: 19´ Aleš Presl, 86´ Marek Šlegl

Rozhodčí: Bala Petr

SVATOBOR HRÁDEK – TATRAN DLOUHÁ VES 2 : 0 (0 : 0)

Branky: 75´ Marián Drahoš, Zdeněk Kodýdek,

Rozhodčí: Zdeněk Říha, ŽK 2:4.

Skupina B

TJ MĚCHOLUPY – SOKOL MOCHTÍN 0 : 4 (0 : 1)

Branky:39´ Jiří Dolejš, 54´ Tomáš Babka, 57´ Jiří Flodr, 82´ Jaroslav Cihlář

Rozhodčí: Petr Bala

SK KLATOVY „B“ – TJ SUŠICE „B“ 0 : 6 (0 : 4)

Branky: 24´, 36´ a 64´ Imrich Varga, 14´ a 40´ Tomáš Klíma, 74´ Martin Kalný (PK)

Rozhodčí: Zdeněk Říha