foto

2. Český pohár v Praze

2. ČESKÝ POHÁR v MTB cross country v Praze

2. kolo ČP v Praze přineslo našim studentů hodně radosti, ale i zklamání… Mezi spokojené závodníky patřili jednoznačně Tereza Sásková, Jakub Kadlec a Jan Vastl. Tereza vybojovala v kadetkách suverénně 1. místo v MTB cross country a 2. místo ve sprintu.Jakub Kadlec přijel do cíle druhý v kategorii Junioři a Jan Vastl nekompromisně zvítězil v kategorii Elite muži do 23 let.

Rozhodně smutnější byla po závodech Tereza Řezníková, která ve sprintu obsadila 2. místo, ale druhý den, díky technickým problémům, musela odstoupit z vedoucích pozic v závodě a své snažení tak ukončit. Ještě smutnější byl asi Samuel Jirouš, který aspiroval na vítězství, a, díky defektu, jeho mise smolně skončila. Junior Jaromír Skála se, bohužel, po pádu ve sjezdu odsunul z medailových pozic až na 9. místo… Na 9. místě v kadetkách se ještě umístila Anna Podskalská, na 15. místě v kadetech Vladislav Doležal.

Gratulujeme moc našim úspěšným studentům!